Data dodania: 17-11-2014

#1 wśród skrzynek e-mail!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Gmail to darmowa aplikacja na Androida i iOS, służąca do zarządzania Twoim kontem poczty elektronicznej. Skupia w sobie wszystkie funkcje potrzebne do szybkiego i łatwego wysyłania i odbierania maili, a także przesyłania plików multimedialnych. Wcześniej, dostęp do maila miały tylko skrzynki zintegrowane z gmail.com, po nowej aktualizacji możesz odbierać i wysyłać wiadomości z Yahoo Mail, Outlook.com i innych kont e-mail bezpośrednio w aplikacji!

Po aktualizacji zobaczymy także nowy przyjemny wygląd, oczywiście wszystkie potrzebne funkcjonalności zostały na swoim miejscu! Wersja na tablety została zoptymalizowana, by jej użytkowanie stało się jeszcze prostsze! Dzięki aplikacji, wykonując zaledwie kilka dotknięć ekranu załączymy do wiadomości zdjęcia, muzykę, linki i inne pliki, ściągniemy pocztę z serwera, a także zapiszemy wyjątkowo ważne dla nas maile.

Kolejną funkcją aplikacji Gmaila jest zarządzanie etykietami. Możesz skonfigurować je jak tylko chcesz, na przykład ustawiając powiadomienia dla konkretnych grup. Odbieraj szybko wiadomości, dzięki powiadomieniom push! Czekasz na ważnego maila? Twoje urządzenie powiadomi Cię o nim sygnałem dźwiękowym, tak jak w przypadku SMSa.

Gmail jest marką samą w sobie i chyba nie musimy nikomu specjalnie polecać tej aplikacji. Jest to jednak z najlepiej prowadzonych i ciągle aktualizowanych skrzynek poczty elektronicznej. Dla nas, jest to „must have” każdego urządzenia mobilnego 😉

Screeny z aplikacji