Data dodania: 12-05-2015

Tetris po nowemu

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Klasyk gatunku – Tetris, doczekał się chyba setek najróżniejszych rodzajów i wariacji graficznych. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec możliwych „wersji” tej gry. Dziś opisujemy wariant, w którym oprócz aspektu logicznego, będziesz musiał się zmierzyć z grawitacją, a także przeszkadzającymi i ciągle próbującymi pokrzyżować Ci plany czarodziejami. Masz ochotę zagrać w takiego niestandardowego Tetrisa? 🙂 99 Bricks to coś dla Ciebie! 😉

Na początku gry zostajesz zapytany o to, jakie ustawienia graficzne gry preferujesz. Jest to ciekawe ułatwienie dla osób, które posiadają starsze smartfony. Fabuła gry jest prosta – chodzi o to, by ze spadających klocków zbudować jak najwyższą wieżę. Mechanizm nie działa jednak tak samo jak w tradycyjnym Tetrisie. Nie ma ścian, które ograniczałyby miejsce, w którym mieszczą się bloczki. Musisz ustawiać je tak, by prawa grawitacji nie spłatały Ci figla i nie popsuły budowli. W miarę postępu w grze, napotykać będziesz także niebezpieczeństwa w postaci wrogich czarodziejów, którzy będą chcieli zniszczyć Twoją wieżę! Nie martw się jednak, po ukończeniu każdego z poziomów, sam dostaniesz zaklęcie umożliwiające Ci np. cofnięcie ostatniego ruchu, który mógł zaważyć o losach Twojej konstrukcji. Uważaj na spadające bloczki, jeśli pominiesz ustawienie trzech – gra kończy się, a Ty zostajesz z wynikiem, który uzyskałeś przed utraceniem ostatniego z klocków.

99 Bricks jest grą bardzo przyjemną dla oka. Dużo kolorów, ciekawe animacje i doza magii sprawiają, że można w nią grać godzinami! Znajdziesz w niej również ranking – sprawdź czy to Tobie uda się zbudować najwyższą wieżę! 🙂 Gra oferuje również możliwość zrobienia zdjęcia wykonanej przez Ciebie budowli i podzielenia się nim w serwisach społecznościowych.

99 Bricks to ciekawa gra logiczna, którą polecamy fanom Tetrisa i magii. Na pewno spodoba się wszystkim młodym graczom, ale wciągnie też doświadczonych użytkowników! Pobierzesz ją za darmo na iPhone i iPada z App Store oraz na urządzenia działające na systemie Android – ze sklepu Google Play.

Screeny z gry: