Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Aerobiczna Szóstka Weidera Caynax A6W to darmowa aplikacja dla urządzeń działających na systemie Android, której celem jest pomoc w codziennym treningu mięśni brzucha. Aplikacja zawiera harmonogram ćwiczeń mięśni brzucha do wykonania w trakcie 42 dni – stworzony na podstawie programu Joe Weidera. Należy pamiętać jednak, że aplikacja ta nie służy do odchudzania, a do treningu konkretnych partii mięśni. Program ma proste zasady – wszystko co musisz zrobić by osiągnąć posągową sylwetkę, to wykonać 6 ćwiczeń w zalecanej liczbie powtórzeń. Aplikacja została tak zaplanowana, by każdego dnia stopniowo zmieniać ich liczbę, jednocześnie nie powodując obciążenia organizmu. Poszczególne grupy mięśni rozwijane są etapami, co sprawia że, ten plan aktywności skutkuje naprawdę spektakularnymi efektami.

Aplikacja oferuje obszerny samouczek, w którym opisane są wszystkie z aktywności zawartych w programie. Podczas treningu widzisz na ekranie jakie aktualnie wykonujesz ćwiczenie oraz ile razy będziesz je musiał powtórzyć w danej serii. W kolumnie po lewej stronie znajduje się harmonogram podzielony na poszczególne dni, w których wyszczególnione są serie ćwiczeń. Gdy wykonasz ćwiczenia z danego dnia, pokaże się obok niego ikona symbolizująca zatwierdzenie. Podczas ćwiczeń widoczna jest także podpowiedź obrazkowa, pokazująca prawidłowe ustawienie ciała. Całemu cyklowi towarzyszy wbudowany moduł TTS (Text To Speech), który mówiąc do Ciebie, instruuje jakie ćwiczenie powinieneś wykonać oraz informuje o zmianach w tempie i powtórzeniach. Jeśli denerwuje Cię barwa głosu wbudowanego TTS możesz bez problemu zmienić na go inny, np. IVONA Text-to-Speech HQ. Po każdej skończonej serii ćwiczeń pojawia się opcja wpisania wagi
i obwodu talii oraz możliwość dodania zdjęcia – opcja ta daje możliwość dokładnego śledzenia zmian w Twoim ciele oraz postępów w ramach wykonywanego cyklu, co jest niezwykle motywujące! Caynax A6W dostępna jest również wersji PRO, której koszt to 4,99 zł. Rozszerzenie oferuje opcje takie jak: informacja o rzeczywistym czasie do końca treningu, możliwość zmiany kolejności ćwiczeń, ciemna skórka aplikacji oraz brak reklam (skutkiem będzie mniejsze zużycie RAM oraz baterii, mniejszy rozmiar aplikacji, brak błędów reklam).

Zapomnij o tradycyjnych skłonach, brzuszkach i przysiadach. Nie musisz wydawać kroci na wstęp na siłownię. Ta aplikacja jest wszystkim czego potrzebujesz do wyrzeźbienia pięknych mięśni brzucha w ciągu zaledwie 42 dni!

Darmowa aplikacja dostępna jest jedynie na systemie Android.

Screeny z aplikacji