Data dodania: 20-06-2012

Allegro w telefonie!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Aplikacja Allegro to przeniesienie popularnej platformy sprzedażowej na ekran smartphona. Dzięki niej każdy użytkownik Androida i iPhone’a może robić zakupy w dowolnym momencie dnia.
Mobilna wersja jest prosta i przejrzysta, oprócz wyszukiwarki produktów i podziału na kategorie możemy zeskanować kod produktu oraz dodać zrobione przez nas zdjęcie.
Z poziomu aplikacji użytkownik ma po zalogowaniu pełny dostęp do swojego konta, może więc wystawiać komentarze, obserwować aukcje i monitorować sprzedaż wystawionych przez siebie przedmiotów. Co najważniejsze, również od zakupu przez aplikację dzieli nas tylko jedno kliknięcie.
Allegro Mobile pod żadnym względem nie odstaje od swojej webowej wersji, zarówno poszukiwanie jak i oglądanie produktów oraz końcowy zakup są dziecinnie łatwe i wygodne. Aplikacja powinna więc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Allegro Mobile jest dostępne na Androida oraz iPhonea, pełna wersja ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami jest całkowicie bezpłatna, a korzystanie z niej wymaga stałego podłączenia do Internetu.

Do pobrania:

Darmowa aplikacja do pobrania na Androida – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)
Darmowa aplikacja do pobrania na iPhone – kliknij aby przejść do App Store