Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

MEGA Krzyżówki to darmowa gra logiczna dla urządzeń mobilnych działających na systemie Android. Podejrzewamy, że nie musimy nikomu tłumaczyć na czym polegają krzyżówki ;). Mimo tego, że na Google Play jest ich wiele, ta jest naprawdę godna polecenia i warta pobrania!

W grze MEGA Krzyżówki wszystkie wskazówki oraz hasła są po polsku. Wyobrażasz sobie „500 panoramicznych” w wersji na Androida? Wystarczy, że ściągniesz grę i możesz je mieć… w kieszeni! Każda krzyżówka jest generowania przez program na bieżąco z wbudowanej bazy haseł, dlatego też nie martw się o to, że szybko Ci się znudzi! Pytania na pewno nie będą się powtarzać. Możesz też przerwać rozgrywkę w każdej chwili, stan gry zostanie zapisany i będziesz mógł ponownie zacząć od momentu w którym skończyłeś.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika, prostemu dotykowemu interfejsowi, nawigowanie po krzyżówkach nie sprawia problemu. Wystarczy dotknąć hasła, na które chcesz odpowiedzieć. Wpiszesz je za pomocą wbudowanej klawiatury. Obsługiwane są także gesty takie jak przybliżanie i oddalanie (pinch-to-zoom).

MEGA Krzyżówki posiada też opcję podpowiedzi. Jeśli masz problem z jakimś hasłem, gra może podpowiedzieć Ci wybraną literę lub całe hasło. Po wpisaniu odpowiedzi, program sprawdzi poprawność danego wyrazu, unikniesz dzięki temu budowania kolejnych na bazie błędnego hasła.

Redakcja Komputer Świat doceniła MEGA Krzyżówkę przyznając ocenę 4/5 wraz z nagrodą “Wybór Redakcji / Editor’s Choice!”. My również polecamy ją jako prosty sposób na nudę, podczas podróży komunikacją miejską lub po prostu sposób na „rozgrzewkę” przed pracą wymagającą koncentracji i skupienia.

MEGA Krzyżówki to gra do pobrania za darmo w sklepie Google Play.

Screeny z gry