Data dodania: 19-11-2014

Aplikacja identyfikująca piosenki

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

SoundHound to darmowa aplikacja na Androida i iOS, która pozwala Ci poznawać muzykę nie tylko od strony „dźwiękowej” ;). Jej główną i najczęściej promowaną funkcją jest opcja pozwalająca na rozpoznanie kawałka odtwarzanego w radiu, sklepie, czy innym miejscu w którym się znajdujesz. Wystarczy, ze dotniesz pomarańczowego przycisku, a SoundHound sam zidentyfikuje piosenkę, której słuchasz. Identyfikacja wymaga połączenia z Internetem.

Rozpoznawanie utworów być może jest jedną z ważniejszych funkcji tej aplikacji, ale my dopatrzyliśmy się jeszcze wielu innych ciekawych opcji! Dzięki SoundHound możesz bez problemu za darmo słuchać muzyki z całego świata. Program jest zintegrowany z YouTube i pozwala na oglądanie teledysków ze ścieżką dźwiękową. W bazie znajduje się naprawdę pokaźna ilość piosenek popularnych wykonawców. Być może nie znajdziemy w niej polskiego rapu, czy disco polo ;), ale uwierz, jest czego słuchać! Po odnalezieniu wybranego utworu masz szybki i łatwy dostęp do podstrony z tekstem piosenki. Możesz podzielić się także swoimi znaleziskami za pomocą mediów społecznościowych!

SoundHound jest zawsze na czasie jeśli chodzi o nowe piosenki! Sam będzie Ci proponował czego możesz posłuchać i co jest teraz na czasie. Dzięki integracji z Facebookiem i Twitterem zobaczysz także najświeższe informacje o swoich ulubionych artystach! Posiada też wtyczki pozwalające Ci na odsłuchanie utworu w aplikacji Spotify lub Rdio.

Podsumowując, SoundHound to rozbudowana darmowa aplikacja, pozwalająca Ci na odkrywanie wielu aspektów muzyki jednocześnie. Polecamy ją wszystkim osobom lubiącym muzykę – niezależnie od wieku! Znajdziesz w niej najnowsze hity, ale także mnóstwo starych dobrych kawałków.

Screeny z aplikacji