Data dodania: 22-07-2016

Appka, która mówi jak żyć.

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Aplikacja Shuffle My Life podsuwa codzienną dawkę oryginalnych wyzwań.
2. Wypełniaj je, aby zdobywać osiągnięcia i wyższy level. Rywalizuj z innymi użytkownikami.
3. Shuffle My Life to jedyna aplikacja, którą oceniliśmy na dziesięć punktów w każdej kategorii.

Zmień swoje życie

 

Postaraj się w ciągu trzech sekund wymyślić jakąkolwiek czynność, która poprawi twoje zdrowie, relacje z przyjaciółmi, dostarczy ci rozrywki, albo sprawi, że nauczysz się czegoś nowego. Trzy, dwa, jeden… I co? Jeśli nie poszło ci najlepiej, to jeszcze nic straconego – aplikacja Shuffle My Life to codzienna dawka wyzwań, które urozmaicą twoje życie. Poznajcie program, którego twórcy powinni dostać Nagrodę Nobla!

Świetny pomysł

 

Shuffle My Life to prosta appka, która rzuca najróżniejsze wyzwania. Nie sposób przewidzieć, co każe nam zrobić – czasem umyć ręce, czasem przytulić najbliższą osobę, a jeszcze innym razem pouczyć się alfabetu morse’a. Każde polecenie jest krótko opisane, a także zawiera informacje o ewentualnym koszcie oraz orientacyjnym czasie wykonania. Co więcej, przy wielu zadaniach pojawia się przycisk, który pomoże w ich wykonaniu. W jaki sposób? Jeśli mamy pobiegać w parku, to otworzy mapy z najbliższymi miejscami tego typu, a jeśli naszym wyzwaniem jest zaimponowanie przyjacielowi magiczną sztuczką, to przycisk przeniesie nas do aplikacji YouTube z wyszukanymi już tutorialami. Pomysł oraz wykonanie to majstersztyk.

Rywalizacja i osiągnięcia

 

Aplikacja posiada także system osiągnięć, co dodatkowo motywuje do wykonywania wyzwań. Znajdują się tutaj takie trofea do odblokowania jak konkretna ilość wykonanych zadań, korzystanie z aplikacji regularnie, albo zaliczanie poleceń z konkretnych kategorii. Dodatkowo możemy zdobywać kolejne levele, które rosną wraz z korzystaniem z aplikacji. Bardzo ciekawym ekranem są także statystyki, dzięki którym możemy zobaczyć jakie zadania wykonujemy najchętniej, np. Z zakresu aktywności fizycznej, albo kreatywności. Światowy ranking użytkowników aplikacji to wisienka na torcie rywalizacji.

Perfekcyjny interfejs

 

Interfejs aplikacji został zaprojektowany perfekcyjnie – wszystkie ważne informacje są wyszczególnione, a do pozostałych ekranów mamy dostęp z poziomu wysuwanego z lewej strony menu. Poruszanie się po programie jest bardzo intuicyjne, np. Aby przejść do kolejnego zadania, wystarczy przesunąć palcem po ekranie. Każde wyzywanie ma także w tle nawiązujące do niego zdjęcie, dzięki czemu możemy szybko zorientować się do jakiej kategorii należy dane zadanie. Jedyne, do czego można się przyczepić to fakt, że tak świetna aplikacja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Najlepsza aplikacja

 

Shuffle My Life to taka aplikacja, której zainstalowanie może przynieść realne zmiany w naszym życiu, oczywiście pozytywne. Dobrze jest czasem zrobić coś szalonego, a także wręcz przeciwnie – coś trywialnego, o czym często zapominamy. Mimo usilnych starań nie udało nam się znaleźć ani jednej wady aplikacji, więc oficjalnie zostaje ona jedyną, która póki co, otrzymała maksymalną ocenę we wszystkich trzech kategoriach. Pobierzcie Shuffle My Life za darmo na smartfony z Androidem, bo naprawdę warto!

Metryczka

 

Shuffle My Life to codzienna dawka nietypowych wyzwań. Zaliczaj je, aby podnosić swój level, zdobywać trofea, oraz rywalizować z użytkownikami z całego świata. Darmowa aplikacja jest jedyną do tej pory, która otrzymała maksymalną ocenę we wszystkich kategoriach.

Ocena ogólna: 10

Pomysł: 10

Interfejs: 10

Użyteczność: 10

Screeny z aplikacji na telefonie