Data dodania: 30-04-2015

Lek na kłopoty ze snem

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Kładziesz się codziennie o podobnej porze, ale czasem odczuwasz, że się nie wysypiasz? Zganiasz wszystko na pogodę lub hałasujących sąsiadów. Sprawa jednak, nie zawsze jest taka prosta. Na jakość Twojego snu ma wpływ wiele czynników, niektóre z nich oddziałują na Ciebie już od samego poranka, by następnie „popsuć” Ci czas, który spędzasz na słodkim leżeniu w łóżku. Dzisiaj opisujemy aplikację, która pomoże Ci poprawić jakość Twojego snu.

Sleep Better with Runtastic to darmowa aplikacja, którą bez problemu pobierzesz na swoje urządzenia mobilne działające na systemie Android. Program pozwoli Ci na monitorowanie Twojego snu, określanie godzinowo jego faz oraz pokaże wiele innych statystyk J Rozbudowany algorytm obliczy dla Ciebie idealną porę na zasypianie oraz budzenie się. Aplikacja bierze pod uwagę takie czynniki jak wypita kawa, stres, alkohol, czy przemęczenie spowodowane wysiłkiem fizycznym i na ich podstawie wylicza idealną długość snu. Sleep Better posiada całą gamę ciekawych budzików, które sprawiają, że moment porannego otwierania oczu nie będzie już dla Ciebie horrorem 😉 Pozwala także na zapisywanie informacji takich jak, kiedy Ci się coś śniło, czy był to dobry sen czy koszmar i na tej podstawie pokazuje Ci różne statystyki. Dzięki tej funkcji, możesz uniknąć koszmarów, ponieważ będziesz wiedział, że najczęściej przydarzają Ci się, gdy wypijesz za dużo kawy i pójdziesz spać np. po 1 w nocy.

Sleep Better jest bardzo ładnie zaprojektowana, sprawia wrażenie estetycznego wygaszacza ekranu na smartfonie, czy tablecie. Design aplikacji jest przejrzysty, całość wygląda nieco, jakby wykonana była ze szkła. Program działa płynnie, a jedyną barierą mogącą spowodować, że wiele osób go nie pobierze jest brak polskiej wersji językowej.

Sleep Better to mała aplikacja, która ma wielkie możliwości. Jeśli masz problemy ze snem – powinna Ci pomóc ustalić przyczyny i dać wskazówki, co do najlepszych rozwiązań. Jest całkowicie darmowa i łatwa do pobrania ze sklepu Google Play.

Screeny z aplikacji: