Data dodania: 26-02-2015

Atlas ptaków dla dzieci

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chciałbyś, żeby Twoje dziecko poznawało otaczający je świat także, gdy pogoda nie sprzyja spacerom? Gdy za oknem pada deszcz, a temperatura nie zachęca do wypadu do parku, z pomocą przychodzą aplikacje mobilne. Atlas ptaków dla dzieci to wyjątkowy przewodnik po ptakach Europy Centralnej.

Atlas ptaków dla dzieci to interaktywna encyklopedia, która pozwoli Twojemu dziecku na poznanie występujących w naszym regionie ptaków. Darmowa wersja zawiera kilkanaście podstron z opisami, czytanymi na głos przez lektora oraz piękne zdjęcia w jakości HD. Twoje dziecko będzie nimi zachwycone! Śpiew każdego z ptaków został nagrany cyfrowo i jest możliwy do odtworzenia wprost z aplikacji, a odgłosy naprawdę brzmią jak żywe! Dzięki temu, Twoja pociecha nauczy się rozpoznawać głosy i wygląd tych uroczych stworzeń.

Aplikacja posiada opisy aż 48 różnych ptaków, pakiet podstawowy zawiera kilkanaście podstron, całość, niestety należy wykupić. W pakiecie podstawowym znajduje się wiele ptaków, które możemy spotkać w naszym kraju w także trakcie zimy. Atlas ptaków dla dzieci został stworzony przez PGS Software S.A., autora projektu PolskieBajki.pl – pierwszych polskich elektronicznych książeczek dla dzieci z elektronicznymi puzzlami i pięknymi obrazkami

Atlas ptaków dla dzieci został zaprojektowany tak, by jego interfejs był nowoczesny i intuicyjny nawet dla najmłodszych użytkowników. Rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne Twojego dziecka, a do tego opisy dostosowane są zarówno do młodszych jak i starszych pociech. Aplikację polecamy ciekawym świata dzieciakom, które lubią uczyć się ciekawostek na temat otaczającej ich przyrody. Atlas ptaków dla dzieci można pobrać za darmo ze sklepu z aplikacjami na urządzenia działające w systemie iOS.

Screeny z aplikacji: