Data dodania: 22-10-2014

Najlepszy antywirus na Androida

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy wiesz, że Twoje urządzenia mobilne są tak samo narażone na wirusy i szkodliwe oprogramowanie jak Twój komputer? Istnieje wiele wirusów, które powstały aby szpiegować Twojego Androida. AVG AntiVirus gwarantuje szybką i skuteczną ochronę Twojego telefonu i tabletu.

Gdy program skanuje Twoje aplikacje,Ty możesz bezpiecznie i bez stresu robić zakupy, przelewy i serfować po Internecie. Nie musisz już obawiać się wycieku Twoich danych czy kradzieży pieniędzy z konta bankowego.

Na czym polega ochrona AVG?
Każdy plik, pobrany na Twój telefon, zostaje kilkakrotnie zeskanowany przez program. Dzięki czemu niechciane treści nie zaśmiecą Twojego urządzenia. Największą zaletą AVG jest technologia, która skanuje urządzenia w czasie rzeczywistym. Program na bieżąco wychwytuje zainfekowane programy i treści, a podczas przeglądania stron internetowych blokuje niechciane reklamy. Dodatkowym atutem AVG jest monitorowanie zużycia baterii i pakietu wymiany danych GPRS. Dzięki tej funkcji, już nigdy nie przeoczysz momentu rozładowania swojego urządzenia!

AVG AntiVirus posiada funkcje takie jak:

– naprawa lub usuwanie zainfekowanych plików
– blokowanie aplikacji w celu ochrony prywatności
– w przypadku zaginięcia telefonu program odszuka jego położenie w Google Maps
– odciąża urządzenia mobilne, poprzez zamykanie nieużywanych aplikacji

AVG AntiVirus dostępny jest w dwóch wersjach. Darmowy w wersji próbnej oraz płatny w wersji premium. Pełna wersja oferuje kilka dodatkowych funkcji:

– automatycznie blokuje telefon, gdy ktoś podmieni kartę SIM
– funkcja pułapki zdjęciowej- w przypadku gdy ktoś 3 razy wpisze niepoprawny PIN program wysyła dyskretnie zdjęcie tej osoby na Twój e-mail
– program oferuje możliwość zablokowania wybranych przez Ciebie aplikacji w celu ochrony Twoich danych

AVG to jedna z najlepszych, bezpłatnych aplikacji typu antywirus na Androida. Polecamy go każdemu użytkownikowi, który korzysta z usług internetowych na swoim urządzeniu mobilnym.

Screeny z aplikacji