Data dodania: 15-05-2015

Kolejny tytuł twórców Angry Birds

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubisz grę Angry Birds? Produkcja ta przeszła już chyba do kanonu klasyków na smartfony 🙂 Jej Twórca – studio Rovio przygotowało kolejną odsłonę produkcji, tylko w tym wypadku głównymi bohaterami nie są zabawne ptaszyska, a ich wrogowie – świnki. A Twoim zadaniem jest zapobiec ich śmierci poprzez rozbicie o skały. Brzmi jak wyzwanie? Powinno, gra momentami jest naprawdę trudna!

Zasady gry są dość proste. Twoim zadaniem jest zbudowanie małego „świnkowozu” ;), który będzie na tyle trwały i funkcjonalny, by bezpiecznie dowieźć bohatera na koniec mapy. Już od początku gry będziesz miał możliwość samodzielnego budowania pojazdu. Ogranicza Cię jedynie ilość części. W miarę postępu gry, będzie ich coraz więcej, a Ty dzięki temu spróbujesz nowych, ciekawych kombinacji. Po przejściu krótkiego samouczka, wprawiasz świnkę w ruch i patrzysz na efekty. W kolejnej „misji” dostajesz dopalacz, który możesz przyczepić do swojego pojazdu. Sam decydujesz, kiedy odpalisz „nitro” ;), uważaj więc i dobrze wybierz ten moment. W kolejnych mapach, Twoje zadanie nie będzie ograniczało się do zjazdu z prostej górki – będziesz pokonywać przepaście oraz omijał przeciwników!

Jeśli chodzi o szatę graficzną, Bad Piggies nie różni sie niczym od Angry Birds. Wygląd świnek nie zmienił się, elementy krajobrazu również zachowane są w tej samej konwencji. Ogromnym plusem gry, jest to, że w ogóle sie nie nudzi! Można by stwierdzić „no ile jeszcze!” produkcji z udziałem bohaterów Angry Birds, ale po zagraniu wcale nie masz dość!

Grę Bad Piggies polecamy każdej osobie, która lubiła grać w Angry Birds. Produkcja nie posiada również elementów nieodpowiednich dla dzieci, dlatego bez problemu możesz zainstalować ją na urządzeniu mobilnym z którego korzysta Twoja pociecha. Pobierzesz ja za darmo zarówno z App Store jak i ze sklepu Google Play.

Screeny z gry:Oficjalny trailer Bad Piggies