Data dodania: 25-06-2014

Beach Boom- zostań dowódcą wojsk

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Odkrywaj niezliczone plenery,  zbuduj własny bastion i rywalizuj z graczami z całego świata.

Jesteś dobrym strategiem? Lubisz wirtualne potyczki? Beach Boom zapewni Ci zabawę na długie godziny. Założenie twórców gry jest bardzo proste. Podbój archipelagu na którym rozgrywa się akcja.  Sposób wykonania zadania zależy tylko od Ciebie. Do dyspozycji masz ogromny arsenał broni, liczne wojsko i niezliczoną ilość malowniczych plenerów.   Jednak zanim rozpoczniesz ekspansje na nieznane Ci tereny warto zabezpieczyć swoją wyspę przed nieprzyjaciółmi.  Zbudowanie wałów czy postawienie dział obronnych jest wręcz obowiązkowe. Dzięki opcji przekopywania swojej wyspy, możesz znaleźć wiele ciekawych skarbów, które potem przydadzą Ci się do umocnienia Twojej twierdzy i w  trakcie walki. Wśród skarbów znajdują się drewno, kamienie, monety, żelazo i co najważniejsze diamenty, będące walutą przetargową w grze. Swoją wyspę możesz ulepszać na bieżąco, jej bezpieczeństwo zależy od tego, jakich surowców i maszyn użyjesz do jej zagospodarowania.

Kiedy Twój rajski zakątek jest już gotowy, możesz rozpocząć eksploracje terenów całego archipelagu. W tej części gry najważniejsza jest duża armia i silny przywódca, który poprowadzi wojaków do zwycięstwa. Sceny walki są naprawdę wybuchowe, a grafika i wygląd wysp zachwyciłby nawet wybrednego gracza. Mapa gry aktualizowana jest w czasie rzeczywistym, dzięki czemu poziomy gry nigdy się nie kończą. Zdobywając sąsiednie wyspy pozyskujemy nowe surowce i skarby. Bitwy możemy rozgrywać z autoplayerem lub z innymi użytkownikami gry.

Podczas gry w Beach Boom możesz:
– rywalizować z graczami z całego świata
– zdobywać tysiące malowniczych wysp
– cieszyć się przejętymi skarbami i dzięki nim unowocześniać swoje uzbrojenie
– planować bitwy
– odkrywać plany przeciwników

Powiększaj swój obszar panowania na archipelagu egzotycznych wysp.  Kieruj swoim  własnym wojskiem w drodze po zwycięstwo i chwałę.

Gra polecana jest osobom powyżej 13 roku życia.

Oficjalny trailer

Screeny z aplikacji