Data dodania: 13-02-2015

Walentynki na Twoim smartfonie

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwane przez wszystkich zakochanych święto – Walentynki 🙂 Wiele gier i aplikacji, właśnie z powodu zbliżającego się 14 lutego wypuściło na rynek, nowe, romantycznie odmienione wersje. Dokładnie tak stało się również z Bubble Mania – Valentine’s Day, która pojawia się w nowej walentynkowej odsłonie.

Historia jest dość prosta, zły czarodziej porwał malutkie kociątka i uwięził je w bąbelkach, a Ty jako kot – kupidyn masz za zadanie uwolnić maluchy i przywrócić porządek. Bubble Mania, to jedna z najlepszych gier bazujących na celowaniu. Zabawa jest dość prosta. Na dole planszy stoi kot, który ma za zadanie strącenie kuleczek, w których uwięzione są kocięta. By bańki pękły, musisz trafić w nie bąbelkiem dokładnie tego samego koloru. Zadanie to wymaga precyzji, ale celowanie nie jest zbyt trudne. Zazwyczaj w tego typu grach musisz „naciągnąć” kuleczkę i ocenić kąt, pod jakim poleci ona do góry. W Bubble Mania nie masz żadnej podpowiedzi co do trajektorii lotu, ale za to, wystarczy tylko, że dotkniesz miejsca w którym chcesz by znalazła się nowa bańka, a bohater sam wyceluje i wykona rzut. Oczywiście, jeśli po drodze natrafi ona na bąbelki innego koloru – przylepi się do nich, co może pokrzyżować Ci plany.

Bubble Mania – Valentine’s Day to około 300 nowych kolorowych poziomów. W każdym z nich bąbelki ustawione są w inne kombinacje kolorystyczne, a zamknięte w nich kociątka porozmieszczane w różnych miejscach. Po rozbiciu niektórych z kuleczek otrzymujesz różne bonusy. Niektóre z nich powodują wybuch okolicznych bąbelków, a inne np. sprawiają, że niszczone są np. tylko te w linii prostej. Gra nie sprawia za wiele trudności i jest bardzo przyjemna dla oka. Jest słodka i odstresowująca, w sam raz na walentynki.

Bubble Mania – Valentine’s Day to darmowa gra na urządzenia mobilne działające na systemach iOS i Android. Wspaniale oddaje romantyczny walentynkowy nastrój i polecamy ją wszystkim osobom, które chcą nie tylko 14 lutego pograć w coś przyjemnego 🙂

Screeny z gry: