Data dodania: 27-11-2015

Cel PAL!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Wcielasz się w rolę najpera

W Sniper 3D Assassin gracz wciela się w role wytrawnego zawodowego snajpera. Wznosisz się na dachy, czaisz w krętych uliczkach z opisem i zdjęciem celu w kieszeni. Znajdujesz ofiarę wśród tłumu i jednym spokojnym strzałem dokonujesz jej żywota.

Jest praca, jest zapłata

Po każdej ukończonej misji dostajesz sowitą zapłatę, którą najlepiej wykorzystać na dodatkowe zbrojenia. Możesz uaktualnić swoją obecną broń lub wejść w posiadanie nowego cacuszka. Dodatkowo zgrabna sumka wpada za każdy strzał prosto w czaszkę. Żeby móc w nią idealnie wycelować należy z precyzją… snajpera przechylać urządzenie: działa to z gracją – płynie i bez zarzutu. Zarówno do strzału, jak i do przeładowania używasz przycisków na ekranie. Radzimy jednak nie pudłować, bo załadowanie kolejnego naboju zajmuje ciągnące się wieki 4 sekundy.

Precyzyjne strzelanie na komórce

Misje w grze są przeróżne, dzięki czemu za każdym razem sięgamy po telefon z równą przyjemnością. Cel raz jest w tłumie ludzi, innym razem jedzie samochodem, wymuszając idealnie wyliczony strzał, zdarzają się cele grupowe i akcje z zakładnikami. Zabicie niewinnych powoduje automatyczne pojawienie się napisu: „Mission Failed”. Kule przeszywają ciała na wylot, co wymusza przemyślenie każdego strzału. Niezwykle wciągające.

Drobny mankament

W tej masie pozytywów jest miejsce na łychę dziegciu, którą jednak zaskakująco łatwo można by wyciągnąć. Najgorszą sprawą jest to, że przycisk strzału i przeładowania są na tyle blisko siebie, że łatwo można je pomylić, szczególnie w bardziej stresujących misjach. To często kosztuje przegraną. A przecież tak łatwo można temu zaradzić.

Niema też niestety opcji odwróconego celowania, którą wielu zakochanych w shooterach graczy uważa za konieczną. Dodanie tej możliwości to kolejny banał.

Można grać za darmo

Nasz ukochany model biznesowy Freemium i w tej produkcji zbiera swoje żniwo, ale nie tak duże, jak przy innych tytułach. Sposób w jaki gra blokuje misje dopóki nasza broń nie zostanie uaktualniona bywa irytujący. Na szczęście da się zebrać odpowiednią ilość żetonów, zanim frustracja każe nam odstawić pozycję na dobre.

Płatne gadżety

Ostatni dół to to, że niektóre pukawki mogą być kupione jedynie za diamenty. Jak się domyślacie diamenty uzyskać w grze można niezwykle rzadko lub bardzo często poprzez wymianę na żetony NBP. Mimo to, Freemium nie uniemożliwia cieszenia się rozgrywką.

Oprawa graficzna

Sniper 3D Assassin wygląda wspaniale. Jest bardzo realistyczny, gdy suniemy okiem lunety z dachu prosto w tłum szukając naszej ofiary. Efekty krwi i strzału też są na wysokim poziomie. Udźwiękowienie robi robotę zarówno, gdy chodzi o odgłosy otoczenia, jak i działanie broni.

Sniper 3D Assassin to gra na bardzo wysokim poziomie z kilkoma, jednak, problemami, które łatwo dałoby się rozwiązać przy kolejnej aktualizacji. Wyciąganie pieniędzy od gracza nie jest zbyt nachalne, więc nie wydając ani grosza możemy liczyć na parę ładnych godzin zabawy! Gra w wersji darmowej jest w pełni grywalna. Na Androida i iOS.

Screeny z gry na tablecie