Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Ceneo jest aplikacją dostępną na urządzenia mobilne pracujące na systemach iOS oraz Android, która pozwoli Ci na porównanie cen ponad 8 milionów produktów, dostępnych online! Jest to także największa w Polsce baza opinii o produktach i sklepach internetowych.

Ile razy zastanawiałeś się kupując w sklepie internetowym, czy na innej stronie nie dokonałbyś transakcji za tę samą rzecz taniej? Pewnie wiele. Ceneo jest odpowiedzią na ten problem, aplikacja ta zbiera dane z ogromnej ilości sklepów internetowych i porównuje ceny ich produktów. Już nigdy więcej nie przepłacisz!

Ceneo to nie tylko informacje na temat kwoty, za którą możesz kupić towary. Nowe funkcje pozwalają Ci na kupno wybranego przedmiotu od razu z poziomu aplikacji, bez konieczności odwiedzania sklepu internetowego. Każda z rzeczy posiada także swój opis. Program jest zsynchronizowany z portalem o tej samej nazwie. Możesz założyć konto, dzięki któremu oferty zachowane przez Ciebie w „schowku” będą dostępne dla Ciebie niezależnie od tego, czy korzystasz z Ceneo na laptopie, czy za pomocą urządzenia mobilnego. We wszystkich platformach istnieje możliwość oceny sklepu, co jest bardzo przydatne przy doborze odpowiedniego miejsca zakupu. Dzięki tej opcji, od razu zobaczysz, czy sklep w których chcesz kupić produkt jest godny zaufania. Pomocne mogą okazać się również komentarze na temat samego przedmiotu.

Aplikacja dzieli całą bazę na wygodne kategorie, dzięki czemu nie musisz szukać czegoś konkretnego. Chcesz kupić prezent świąteczny dla dziecka? Sprawdź odpowiednią kategorię! Możesz sortować produkty względem popularności i ceny! Odwiedź Ceneo przed Świętami, a na pewno zaoszczędzisz.

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)