Data dodania: 03-06-2015

Mobilny przewodnik transportowy

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Piękna pogoda i coraz dłuższe dni skłaniają Cię do częstszego podejmowania decyzji o weekendowych podróżach? To wspaniale! Zapoluj na okazję last minute i wybierz się do jednego z większych turystycznych miast w Europie (lub któregoś z miast Ameryki Północnej 😉 ). Barcelona, Berlin, a może Paryż? Każde z nich ma w sobie urok. Co jednak, gdy będziesz już na miejscu, ale nie masz możliwości bycia podwiezionym do każdej z otaczających Cię atrakcji? Wybrałeś podróż jedynie z przyjaciółmi, ale nie jest to wycieczka zorganizowana przez biuro podróży. W tym wypadku, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie zgubisz się w obcym mieście – Citymapper pokaże Ci jak dostać się pod każdy adres, który Cię interesuje!

Citymapper to kompleksowa pomoc, jeśli chodzi o nawigację w mieście. Aplikacja posiada na bieżąco aktualizowane mapy i rozkłady metra, busów, autobusów, pociągów i wielu innych środków transportu. Bez problemu wyliczy Ci trasę, poda, ile czasy spędzisz w podróży oraz pokaże na mapie różnego rodzaju ciekawe miejsca. Dzięki integracji z aplikacją Uber, bez problemu zamówisz też taksówkę za granicą, bezpiecznie i bez użycia gotówki. Citymapper bazuje na aktualnych informacjach na temat korków i innych utrudnień na drogach. Mając je na uwadze, tak zoptymalizuje Twoja trasę, byś miał więcej czasu na zwiedzanie! Jeśli odwiedzasz często jakieś miejsce, program zapamięta je dla Ciebie i pozwoli na szybszy dostęp do danych na temat trasy. A do tego… policzy nawet, ile spalisz kalorii w trakcie podróży 😉

Citymapper ma bardzo przyjemną oprawę graficzną. Pierwszy panel, w którym wybierasz miasto, cieszy oko personalizowanymi postaciami, ubranymi i wyposażonymi w gadżety kojarzące się z miejscem, które przedstawiają. Aplikacja jest bardzo czytelna, poruszanie się w niej nie sprawia problemów. Oferuje także dostęp do rozkładów jazdy w trybie offline, co jest jej dużym plusem, gdy za granicą nie mamy Internetu.

Polecamy aplikację Citymapper wszystkim osobom, które lubią weekendowe wypady do europejskich stolic. Program jest idealny dla osób, które zwiedzają bez pomocy biur podróży i lubią samodzielnie decydować o punktach wycieczki.

Na ten moment aplikacja zawiera mapy następujących miast: Londyn, Paryż, Berlin, Madryt, Barcelona, Mediolan, Rzym, Manchester, Hamburg, Nowy York, Waszyngton, San Francisco, Chicago, Los Angeles, Filadelfia, Toronto, Vancuver, Montreal, Singapur, Mexico City.

Screeny z aplikacji