Data dodania: 15-07-2015

Wciągająca polska zręcznościówka

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Mechanika gry jest banalnie prosta, a zrozumienie fabuły też nie wymaga doktoratu. Odpalasz grę, 14 sekund instruktarzu i już możesz zaczynać rywalizację. Jedyną akcją wykorzystywaną w grze jest stuknięcie w ekran, przy czym lokalizacja „stuknięcia” na ekranie nie ma znaczenia. Liczy się jedynie fakt interakcji.

W grze wcielasz się w postać wojownika. Zależnie od Twojego położenia, nad lub pod tobą przesuwa się rząd kolorowych kostek, a Twoim zadaniem jest trafienie w kostkę, której kolor jest zbieżny z kolorem Twojego bohatera. Po każdym udanym trafieniu kolor bohatera się zmienia i dodatkowo otrzymujesz drugiego wojownika. Teraz musisz próbować znaleźć sekwencję kostek w rzędzie pasującą do kolorów Twoich wojowników. Jeżeli trafisz kolor obu, otrzymujesz kolejnego wojownika, itd. Nam nie udało nam się nigdy przekroczyć liczby 4 wojowników. Grasz tak długo jak długo chociaż jednym bohaterem trafisz we właściwy kolor kostki. Za każde trafienie zdobywasz punkty, a stawki rosną, jeżeli uda Ci się za jednym razem trafić kilka kostek.

Żeby nie było nudy, a sama rozgrywka nie przeciągała się w nieskończoność, z czasem kostki przesuwają się coraz szybciej, a tym samym gracz musi wykazać się większym refleksem. Do dyspozycji jest kilku wojowników. Jest wiking, ninja, indianin i kilka innych, trudnych do jednoznacznego rozpoznania, postaci.

Oprawa graficzna bardzo oszczędna, ale taka właśnie powinna być. Kreska, kolorystyka, kształty postaci i elementów wpadają w oko. Jest sympatycznie. Do tego fajna, delikatna oprawa muzyczna w tle i mamy komplet.

W przypadku podobnych tytułów rozpisywanie się i tworzenie długich opowiadań nie ma sensu. Tu trzeba klikać, ściągać i grać. Szybko sam się przekonasz, że było warto.

Tytuł darmowy. Pasuje na Adnroida i iphone’a.

Screeny z gry