Data dodania: 25-11-2014

Rozwijaj swoją kreatywność

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Craftsy to aplikacja mobilna, dzięki której rozwiniesz swoja kreatywność! Wersja beta na Androida oraz wersja na iPhone i iPad oferują ponad 500 pełnych szkoleń online z różnej tematyki: fotografia, dekorowanie, szycie, gotowanie, malowanie, ogrodnictwo, szydełkowanie, haftowanie, tworzenie biżuterii i wiele innych!

Uwolnij swoja kreatywność! Razem ze szkoleniami dostępnymi w aplikacji wcielisz w życie swoje wszystkie pomysły! Jesteś Panią Domu, ale chciałabyś sprawdzić się w pracy dorywczej, która łączyłaby się z Twoim hobby? Dzięki Craftsy z łatwością nauczysz się na przykład dekorowania tortów i innych słodyczy! Filmiki dostępne online pomogą Ci także w pogłębieniu wiedzy na temat materiałów, z których możesz robić własnoręczną biżuterię! Stwórz unikalne dodatki i sprzedawaj je w Internecie!

Craftsy oferuje dużą liczbę darmowych szkoleń, za resztę trzeba jednak uiścić opłatę. Kupione i zaczęte szkolenia nie „przepadają”, gdy odinstalujesz aplikację. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, aplikacja będzie zapamiętywała Twoje wybory oraz lekcje, a także śledziła Twój postęp. Każda z lekcji posiada swój własny plan oraz opis umiejętności, które uzyskasz po jej ukończeniu. Nie musisz uczyć się wszystkiego od razu! Craftsy to indywidualny program, który pozwoli Ci na pogłębianie swojej wiedzy, kiedy i gdzie tylko zechcesz! Jeśli masz konto w aplikacji, możesz logować się za pomocą jego danych również na stronie www.craftsy.com!

Twórz nowe wspaniałe przedmioty z Craftsy i chwal się nimi przed innymi użytkownikami! Każda z lekcji posiada galerię prac osób, które podjęły się kursu. Jeśli chcesz odbyć szkolenie podobne do tego, który już zaczęłaś, łatwo odnajdziesz propozycje w zakładce „similar classes”.

Aplikację Craftsy polecamy wszystkim, który chcą rozwijać swoje kreatywne pasje. Jest to, w dużej mierze darmowe, kompendium wiedzy na temat różnego rodzaju robótek ręcznych oraz ogromna ilość informacji o gotowaniu i rozwijaniu umiejętności artystycznych.

 Screeny z aplikacji