Data dodania: 29-08-2016

Gra przesiąknięta szaleństwem

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Wykonuj kliknięcia w ekran zgodnie z poradą na początku każdego etapu.
2. Zdobywając punkty możesz pomóc “wyczarować” kolejnych bohaterów.
3. Poziom trudności wrasta z każdym kolejnym poziomem.  

Szaleniec w laboratorium

Na początku gry pracownik laboratorium tworzy dla nas bohatera, którym mamy poruszać się w trakcie gry. Pierwszym stworkiem jest kot w przebraniu kota. Naszym zadaniem jest przejść przez kolejne cztery etapy gry, zdobywając jak największą ilość punktów. Oczywiście nie możemy dać się zabić napotkanym przez nas przeszkodom! Początkowo trafiamy do pokoju, w którym uciekamy przed goniącym nas obrazem dyni i jednocześnie zdobywamy nakrętki. Następnie jedziemy wagonikiem, gdzie musimy przeskakiwać wyrwy w szynach. W innych pokojach czeka na nas podwodny świat oraz dźwig, który chce nas przygwoździć. Jeśli uda nam się przejść cztery kolejne pokoje – wygrywamy! Nie jest to jednak koniec gry!

Wyższy level trudności

Jeżeli udało nam się przejść kolejne cztery etapy, to nasze zmagania zaczynają się od początku – z jedną różnicą – cała gra przyspiesza. Wagonik jedzie szybciej, pod wodą płyniemy w zawrotnym tempie, a po drodze cały czas czyhają na nas pułapki, przez które możemy skończyć zabawę. Nam nie udało się dojść dalej, niż do trzeciej rundy, ale jeżeli będziecie ćwiczyć refleks, to na pewno Wam się uda!

Średnia półka

Grafika nie jest największym atutem tej gry, jednak nie można zarzucić jej wielu wad. Powiedzmy, że zajmuje średnią półkę wśród gier. Dużym plusem jest kolorystyka, która dzięki stonowanym kolorom, pomaga w skupieniu się na grze i nie rozprasza. A to jest bardzo ważne, kiedy nasz wagonik zaczyna naprawdę szybko pędzić!

Kilka gier w jednej

Dzięki temu, że w kolejnych pokojach musimy poruszać się w inny sposób, to nasze zmagania z przeszkodami nie nudzą nas tak szybko. W każdej rundzie musimy kierować stworkiem za pomocą innego rodzaju kliknięć. Jest to dodatkowe utrudnienie, ponieważ jeżeli w jednym etapie skakaliśmy do góry, a w następnym naszym zadaniem jest utrzymanie się jak najbliżej dna zbiornika wodnego, to naprawdę istnieje duże prawdopodobieństwo pomyłki! Wtedy zabawa zaczyna się od początku. Dodatkowo, każdy etap jest zupełnie inaczej zaaranżowany, dzięki temu mamy wrażenie, że gramy ciągle w inną grę. Poszczególne etapy mogą się ze sobą dowolnie mieszać.

Gra dla zręczniaków

Chociaż opisana Rooms of Doom wydaje się dość prostą gierką, to może nas bardzo zaskoczyć. Polecamy ją wszystkim graczom, którzy mają już wprawę w celnym i bardzo szybkim klikaniu w ekran! Jeśli zdenerwował cię w pracy szef, to jest to idealna gra, aby szybko odreagować emocje!

Nasza ogólna ocena jest bardzo pozytywna!

Metryczka

Rooms of Doom to świetny zabijacz czasu. Kilka rodzajów czekających nas wyzwań to gwarant braku nudy. Darmową grę warto przetestować samemu.

Ocena ogólna: 8

Pomysł: 9

Grafika: 7

Grywalność: 8

Screeny z gry na telefonie