Data dodania: 17-02-2016

Ty, kropa, kreska, kropka kreska!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Gra łatwa, ale diabelska

Tap Tap Dash to wyjątkowo prosta gra na Androida i IOS’a, która już po chwili styczności doprowadzi was do szaleństwa. Dlaczego? Wystarczy ściągnąć i się przekonać. Pochowajcie tylko wcześniej ulubioną statuetkę Boba Fetta i wszystkie urządzenia mobilne poza tym, na którym będziecie grać.

Oszczędzimy wam tej wątpliwej przyjemności i zdradzimy, co za diabeł siedzi w kodzie tej śmiesznej gry, że może zaprowadzić was w prostej linii do piekła. Ściągając grę z Google Play’a i Appstore’a nic nie wygląda podejrzliwie – gra od początku wygląda na prościutką zręcznościówkę, która zmieści się na waszym załadowanym piosenkami Davida Bowiego dysku smartphone’a.

Prosta rozgrywka

Po odpaleniu produkcji przekonacie się, z jak prostolinijną rozgrywką przyjedzie wam się zmierzyć. Kontrolując ptaszkiem bądź kotkiem musimy doprowadzić jedno z nich na koniec krętej dróżki o ostrych krawędziach

Mało skomplikowane sterowanie

Żeby tego dokonać należy w odpowiednich momentach uderzać w ekran tabletu w celu skręcenia lub przeskoczenia nad przepaścią. Na naszej drodze ustawione będą serie czerwonych kamieni w kształcie diamentów, które nabiją wam stosy punktów.

99 problems and tapping is one

Problemy zaczynają się już przy piątym levelu, gdy trasa robi się tak krętą i podziurawiona, że odpowiednio szybkie skakanie i skręcanie staje się nie lada wyzwaniem. Poziom trudności jest dosłownie zabójczy dla naszych futrzastych podopiecznych, a ich śmierć zmusi was do rozpoczęcia walki od początku poziomu.

Absurdalny poziom trudności

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby poziomów było 30, no maksymalnie 40, wtedy prawdziwe trudności uśmiercające kotki i ptaszki od samego początku można by jakoś wytłumaczyć. Poziomów trudności jest jednak 401, a ostatni, do którego nikt z was na pewno nie dojedzie, jest levelem o nieskończenie długim. Nie ma na to szans, bo za pewne nikt nie ma na tyle nerwów i czasu, żeby bawić się tą mierną grą dłużej niż kilka godzin.

Grafika 2D

Prostotę gry odzwierciedla także jej oprawa graficzna. Świat Tap Tap Dash to przyjemna dla oka grafika 2D. Od udźwiękowienia też nie oczekujmy niczego szczególnego. Ot muzyczka i kilka odgłosów.

Słaba produkcja

Podsumowując, Tap Tap Dash to być może gra dla dzieci, która przez żadne dziecko nie zostanie przyjęta zbyt entuzjastycznie ze względu na niezwykle wysoki poziom trudności. Gra w takim razie jest idealna dla znudzonych życiem rentierów przygotowanych na nudę i niezwykle odpornych psychicznie, co zapewne w przeszłości pozwoliło im zebrać pokaźną sumkę na starość. Jeśli nie macie zespołu sawanta lub milionów na koncie, to nie gra dla was. Tym samym nonsensem wydaje się, że grę adresowaną dla milionerów możecie pobrać za darmo. Na Androida i iphone;a.

Screeny z gry na tablecie