Data dodania: 28-04-2015

Darmowa nawigacja GPS

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Majówka tuż tuż, a wraz z nią wiele okazji do wypadów za miasto. Co jednak, gdy znajomi polecili Ci piękne gospodarstwo agroturystyczne nieopodal Warszawy, a Ty wiesz tylko, że „to gdzieś w stronę Legionowa”? Jest na to sposób 😉 Dobra nawigacja mobilna, która w mig wskaże Ci drogę do celu.

Be-On-Road to darmowa nawigacja GPS, którą możesz zainstalować na większości urządzeń działających na systemie Android. Aplikacja posiada cały wachlarz dostępnych języków oraz wersji głosu, który będzie instruował Cię w trakcie jazdy. Aktualizacje dostępnych map są całkowicie darmowe – jedyne co musisz zrobić to na początku pobrać je na swój tablet, czy telefon. Be-On-Road ostrzeże Cię o zbliżającym się radarze stacjonarnym oraz poinformuje, gdy za mocno wcisnąłeś pedał gazu 😉 Posiada również dużą bazę punktów POI oraz pokazuje budynki w technologii 3D. Da Ci znać także w sytuacji, w której będziesz musiał zmienić pas. Zarejestruje też Twoja trasę, żebyś mógł później sprawdzić, którędy dokładnie jechałeś. Aplikacja wśród funkcji, posiada też kilka „bajerów” takich jak ustalanie Twojego miejsca pracy, czy domu, żeby później dawać Ci wskazówki dotyczące dojazdu.

Be-On-Road to prosta aplikacja, która nie powala detalami i wykonaniem graficznym. Nie powinna sprawiać problemów użytkownikom starszych smartfonów. Można ją bez problemu pobrać ze sklepu Google Play. Problem pojawia się jednak po instalacji – kiedy zobaczymy ile ważą mapy. Pobranie ich jest jednak niezbędne, by korzystać z programu w wersji offline.

Jeśli potrzebna Ci funkcjonalna, prosta nawigacja, która działałaby w trybie offline, Be-On-Road to coś dla Ciebie. Uważamy, że jest to dobra aplikacja, którą warto mieć, jednak na rynku jest wiele programów, które oferują te same funkcje, ale wyglądają o wiele lepiej.

Screeny z gry: