Data dodania: 21-11-2016

Najdłuższy wyścig na świecie!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Nieskomplikowana gra wyścigowa
2. Zrób wszystko, aby Twój pojazd pokonał jak najdłuższą trasę.
3. Wybierz jedną z wielu dostępnych lokacji.

Kilka słów wstępu

Pako – Car chase Simulator to bardzo prosta gra wyścigowa, niezawierająca w zasadzie żadnej fabuły. Naszym głównym zadaniem jest ucieczka przed stale goniącym nas pościgiem policyjnym. Gra ta nie zawiera żadnego wstępu, więc nie wiemy dlaczego radiowozy siedzą nam na ogonie. Od samego początku gry jesteśmy rzuceni w wir ucieczki.

Czy szybko się znudzę?

Pomimo tego, że założenia tej gry są banalnie proste, to nie możemy narzekać w niej na nudę. Twórcy gry przygotowali bowiem dla nas naprawdę sporo lokacji, w których możemy toczyć naszą rozgrywkę z policją. I tak, uciekać możemy przez przedmieścia, autostradę, starówkę, pustynię, lotnisko, lodowisko czy nawet centrum handlowe! Ciekawym „urozmaiceniem” gry jest tutaj możliwość wyboru nie tylko różnych typów samochodów, lecz także…. innych dziwnych pojazdów. Mamy tutaj na myśli chociażby rundę, w której nasz bohater pędzi przez lodowisko, kierując maszyną do odśnieżania! Nasza gra toczy się tak długo, jak jesteśmy w stanie prowadzić bezkolizyjną jazdę. Jeżeli uderzymy w element nas otaczający lub w inny pędzący samochód – przegrywamy.

Jak grać?

Pako – Car Chase Simulator to darmowa gra do pobrania, przeznaczona wyłącznie dla pojedynczego gracza. Nie możemy toczyć wspólnego wyścigu interaktywnie z innym użytkownikiem w tym samym czasie. Odświeżane są natomiast rankingi graczy, dzięki którym możemy porównać na jakim miejscu plasuje się nasza jazda i jak wypadają inni użytkownicy Car Chase’a!

Słabsze strony

Zdecydowanie najsłabszą stroną tej gry jest jej grafika. Z drugiej jednak strony, nie jest to produkcja fabularna, złożona, która ma wciągnąć nas w świat przedstawiony. Z założenia Car Chase ma być przyjemną, nieskomplikowaną gierką, nadającą się na szybkie „pogranie” w trakcie jazdy do szkoły czy pracy, dlatego też kwestie estetyczne pełnią drugorzędną rolę.

Wcale nie jest tak łatwo

Czy wydaje Ci się, że ta gra jest naprawdę banalnie prosta? Nic bardziej mylnego! Pomimo swojej nieskomplikowanej budowy, gra wymaga dużego refleksu i skupienia. Utrzymanie pojazdu jak najdłużej bez kolizji, naprawdę okazuje się nie być proste! Ciągłe przegrywanie może w pewnym momencie stać się nieco frustrujące, jednak ogólne wrażenie jakie zrobiła na nas ta gra jest bardzo dobre! Wciąga do reszty i sprawia, że nie możemy się oderwać, chcąc zagrać „jeszcze tylko jeden raz”. Przez ten syndrom, gra może toczyć się wiele godzin, a my cały czas staramy się zrobić wszystko, aby nasz wynik okazał się jeszcze lepszy niż poprzedni. Dlatego radzimy uważać, bo gra może uzależnić 😉

Metryczka

 

Pako Car Chase Simulator to gra, która nie powala grafiką, pomysłowością… właściwie niczym. Pomimo to, w tej produkcji można się nieźle zatracić. Może nie przesiedzicie przy niej całej nocy, ale jeden lub dwa przystanki – tak.

Ocena ogólna: 7

 

Pomysłowość: 7

Grafika: 6

Grywalność: 8

Screeny z gry na telefonie