Data dodania: 14-11-2014

Darmowy Microsoft Office!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Microsoft Office Mobile to profesjonalny pakiet do edytowania dokumentów, przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych działających na systemie Android. W chwili obecnej aplikacja jest do ściągnięcia ZA DARMO w sklepie Google Play! Pozwala na edycję oraz odczytywanie treści dokumentów programów Microsoft Word, Microsoft Excel i Microsoft PowerPoint z dowolnego miejsca! Aplikacja obsługuje wykresy, kształty i obiekty SmartArt, tak jak oryginał przeznaczony do użytku na komputerach stacjonarnych. Twórz dokumenty w MSM – jedyną rzeczą, która Cię ogranicza jest Twoja wyobraźnia!

Aplikacja posiada większość funkcjonalności swojej oryginalnej, komputerowej, wersji. Możesz dodawać oraz przeglądać komentarze do plików nie naruszając ich zawartości oraz formatowania. Microsoft Office Mobile oferuje możliwość tworzenia nowych plików tekstowych, prezentacji czy arkuszy kalkulacyjnych.

Aplikacja pozwala na dostęp do dokumentów niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nie wymaga połączenia z Internetem, wystarczy, że zalogujesz się do niej raz na początku. Jeśli jednak chcesz zapisywać pliki w chmurze, będziesz musiał się na chwile połączyć z siecią. Chmura daje Ci wiele możliwości – Twoje pliki będą zapisane w jednym miejscu, masz do niego dostęp z każdego urządzenia na którym możesz zalogować się do swojego konta Office!

Microsoft Office Mobile posiada funkcję wznawiania czytania ostatniego otworzonego pliku. Dzięki temu, nawet gdy zamkniesz aplikacje, przy ponownym otwarciu przywróci ona ostatnią wczytaną stronę dokumentu. Możesz też łatwo przygotować się do prezentacji przed ważnym spotkaniem. Wbudowana opcja widoku Nawigator ułatwi Ci szybkie przeglądanie slajdów oraz notatek.

Aplikacja posiada wiele przykładów szablonów ułatwiających tworzenie nowych plików. Znacznie przyśpiesza to proces powstawania dokumentów. Jedyne na co możemy narzekać, to fakt, że na razie darmowa wersja dostępna jest jedynie na telefony. Z niecierpliwością czekamy na wersję na tablety 🙂 Jeśli jesteś osobą, która pracuje tworząc dokumenty i prezentacje – Microsoft Office Mobile będzie dla Ciebie idealnym narzędziem. Polecamy ją także wszystkim, którzy po prostu chcą otworzyć na swoim telefonie pliki tekstowe, czy arkusze kalkulacyjne.

Screeny z aplikacji