Data dodania: 24-04-2012

Defender

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Obrona twierdzy czy fortu to gra stara jak świat. Defender jest typowym „defenderem“ , czyli korzysta ze znanego schematu obrony budynku. Jak wygląda ta gra na Androida?

Potwory zbliżają się do murów Twojego miasta. Ty, mając do dyspozycji jedynie strzały, trzy magiczne zaklęcia i ograniczoną ilość many musisz odeprzeć szturm. Widząc pierwszych wrogów rozpoczynasz obronę, a na Twoje usta cisną się słowa: „This is DEFENDER!“.

Gra niesamowicie wciąga. Co dziesięć leveli musimy oprócz fali potworów pokonać także bossa. Za każdy poziom możemy zdobyć dwa kryształki, za które ulepszamy magiczne zaklęcia, a za każdego zabitego potwora dostajemy pieniądze, którymi ulepszamy mury miasta, czy siłę i szybkość strzał.

Jeśli w Twoim smartphone’ie nie jest włączony Internet i reklamy nie zasypują Ci ekranu, gra jest raczej bezawaryjna i nie zawiesza się. Mit głosi, że nigdy się nie kończy. Czy to prawda? Tego nie wiem, ale na pewno istnieje ponad 600 lvl.

Gra jest całkowicie darmowa, dostępna na urządzenia z systemem Android, jej twórcy zarabiają na mikro płatnościach (możesz dokupić dodatkowe klejnoty czy pieniądze, by szybciej podnieść poziom broni czy czarów). Defender przywraca wiarę w istnienie dobrych darmowych gier. Zapewni godziny dobrej zabawy nie tylko fanom “defenderów”.
Gra do pobrania na Androida – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)