Data dodania: 10-09-2014

Zdobądź tytuł Minionka roku!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

W Despicable Me: Minion Rush wcielasz się w postać sympatycznego Minionka prosto z animowanego filmu Despicable Me 2 (pol. Minionki rozrabiają). Twoim zdaniem jest biec jak najszybciej i jak najdalej potrafisz, by zyskać aprobatę swojego pana: złoczyńcy Gru. By zdobyć tytuł Minionka Roku będziesz musiał skakać, ślizgać się, schylać oraz unikać przeszkód.

Gra nie polega jednak tylko i wyłącznie na unikaniu niebezpieczeństw. Pokonuj kolejne przeciwności wykonując nikczemne uczynki! Biegnąc możesz zdobywać banany – które stanowią walutę. Za jej pomocą możesz ulepszać swoją postać! Zdobywaj nowe ubrania, bronie oraz fantastyczne moce! Tokeny możesz zdobywać także podczas rozgrywki w mini grach, za oglądanie reklam albo płacenie przelewem. Posiadanie dodatkowych bananów opłaca się, ponieważ można odblokować dzięki nim nowe, pełne humoru poziomy takie jak lot rakietą, czy przejażdżka na jednorożcu.

Fabuła gry pozwala nam na odwiedzenie rozmaitych miejsc znanych z filmu: Laboratorium Gru, Plaża Minionków oraz wiele, wiele innych. Wygląd postaci, ich zachowanie oraz humor – jest również jak w filmie! Gra jest bardzo przyjemna dla oka, a podczas rozgrywki można spojrzeć na bohaterów z innej perspektywy. Sterowanie nie powinno sprawiać problemów – wystarczy, że będziesz przesuwać palcem wzdłuż ekranu, a postać będzie za nim podążać. Po rozpoczęciu gry pojawia się krótki samouczek, który ma na celu wyjaśnienie najistotniejszych reguł.

Swoimi wynikami w Despicable Me: Minion Rush możesz pochwalić się znajomym! Wysyłaj im wesołe zaczepki i zachęcaj do pojedynków. Niech najlepszy zostanie Minionkiem Roku!

Despicable Me: Minion Rush spodoba się każdemu fanowi tytułów takich jak Temple Run, czy Subway Surfers. Jest to typowy runner, ale naprawdę warty polecenia ze względu na ciekawą fabułę i przyjemną dla oka grafikę.

Screeny z gry