Data dodania: 24-11-2014

Gra pełna postaci z bajek Disneya

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Disney Villains Challenge to gra na iPhone i iPad, w której ratujesz głównych bohaterów przez czarnymi charakterami znanymi z bajek Disneya. Twoje dziecko było zachwycone, gdy pokazałeś mu Śpiącą Królewnę i Piotrusia Pana? To wspaniale! Teraz możecie wspólnie uwolnić szczeniaczki dalmatyńczyków i zrobić psikusa Urszuli z Małej Syrenki!

Disney Villains Challenge to zestaw złożony z kilkunastu mini-gier, z czarnymi charakterami popularnych bajek w roli głównej. Każde z zadań ma limit czasowy, którego nie możesz przekroczyć, jeśli chcesz wygrać! Ubieraj w zabawne kapelusze stworki ze Śpiącej Królewny i pomaluj zamek Diaboliny! Zadania są proste i ani Ty, ani Twoje dziecko nie powinniście mieć problemów z ich wykonaniem. Najczęściej jest to przeciąganie elementów lub wykonywanie szybkich ruchów po ekranie urządzenia mobilnego. Niektóre poziomy wymagają także zapamiętania pewnej sekwencji ruchów. Uważaj, wraz z postępem rozgrywki, zadania zmieniają się i są nieco trudniejsze!

Gra jest w całości rysunkowa, utrzymana w graficznej konwencji bajek Disneya. Twoje dziecko bez problemu rozpozna postaci, ponieważ wyglądają identycznie, jak te w filmie! Kolorowe poziomy i dobrze dobrana muzyka sprawią, że od gry będzie ciężko się oderwać!

W darmowej wersji dostępne jest 6 mini-gier, po dwie dla każdego z trzech czarnych charakterów: Cruelli De Mon, Diaboliny i Kapitana Hooka. Więcej poziomów znajdziemy w wersji płatnej. Gra pozwala także na zmierzenie się z przyjaciółmi! Grajcie wspólnie i zobaczcie, kto z Was wykona zadania najszybciej!

Disney Villains Challenge jest grą, która zachwyci każdego młodego widza bajek Disneya, a także wciągnie tych, którym filmy te przypominają dzieciństwo. Sprawdź, czy uda Ci się przejść wszystkie poziomy lub pokaż grę swojemu dziecku i ciesz się razem z nim wykonując dobre uczynki!

Screeny z gry