Data dodania: 02-03-2015

Dodawaj efekty do swoich filmów!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Robisz sobie i najbliższym zdjęcia, albo kręcisz filmiki? Na pewno, po skończeniu nagrania, chcesz ulepszyć swoją pracę za pomocą różnych gadżetów 🙂 Jest mnóstwo aplikacji, które pozwalają Ci na upiększanie Twoich zdjęć, dodawanie do nich śmiesznych naklejek i ramek. Takie przerobione fotografie, z chęcią wstawiane są na serwisy społecznościowe i pokazywane znajomym. Co jednak, gdy nakręcisz ciekawy film? Czy znasz jakaś aplikację, dzięki której możesz dodać do niego śmieszne obrazki? Pewnie nie 😉 Śpieszymy z pomocą: Vimo – Video + Motion Sticker to program, którego potrzebujesz.

Vimo – Video + Motion Sticker to prosta aplikacja dostępna na urządzenia mobilne działające na systemie iOS. Możesz bezpłatnie ściągnąć ją na swojego iPhona czy iPada ze sklepu z grami i aplikacjami. Na czym polega? Dzięki Vimo możesz „naklejać” na swoje filmy różnego rodzaju nalepki. Od śmiesznych, różnego rodzaju tematycznych gadżetów, aż po te z napisami i dodającymi charakteru Twoim domowym produkcjom. Upiększaj filmiki i spraw, ze staną się hitem serwisów społecznościowych!

Vimo, na start oferuje Ci kilka różnych paczek naklejek. Podstawowa, bezpłatna wersja daje dość duże pole do popisu, pozwalając nam wykorzystywać motywy morskie, muzyczne, przedstawiające popartowe „chmurki” i wiele innych 🙂 Jest tego na tyle dużo, że pozwala na stworzenie ciekawych kolaży, ale nie oszukujmy się – te najciekawsze zestawy są niestety płatne. Zdjęcie znaku wodnego również dostępne jest dopiero po zapłaceniu małej kwoty pieniężnej. Gdy skończysz pracę nad swoją małą produkcją, możesz bez problemu udostępnić gotowe dzieło znajomym.

Vimo – Video + Motion Sticker to ciekawa, prosta w obsłudze aplikacja, która tchnie trochę życia w Twoje domowe, wakacyjne i imprezowe produkcje filmowe. Polecamy ją każdej osobie, która chce wykazać się kreatywnością i pochwalić znajomym ciekawymi filmikami.

Screeny z aplikacji: