Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dolphin Browser jest obecnie przeglądarką #1 na rynku aplikacji stworzonych pod system Android. Sprawia, że używanie Internetu mobilnego jest szybkie i proste, dostosowując sposób przeglądania poprzez spersonalizowany ekran startowy, sterowanie głosem i gestami oraz szeroki zakres ustawień, które można samodzielnie zmieniać. Przeglądarka jest niezwykle szybka i spośród innych aplikacji wyróżnia ją bardzo wysoka zgodność ze standardami internetowymi.

Podstawowe opcje Dolphin Browser obejmują:

  • Ekran startowy, który pozwala na dodawanie skrótów do aplikacji oraz ulubionych stron.
  • Wbudowany sklep Dolphin – zapewniający dostęp do najbardziej popularnych aplikacji. Nie będziesz musiał wyłączać przeglądarki, by pobrać swoje ulubione gry!
  • Udostępnianie jednym dotknięciem – za pomocą zaledwie jednego tapnięciabędziesz mógł dzielić się ze znajomymi swoimi znaleziskami na facebooku, twitterze oraz w innych miejscach.
  • Przeglądanie z użyciem kart – możesz otwierać treści w kilku kartach jednocześnie. Pozwala to na szybki i łatwy dostęp do kilku stron w jednym momencie.
  • Dolphin Connect – pozwala na synchronizację historii, zakładek, haseł oraz otwartych kart między systemem Android, iOS i komputerem.

Poza tymi podstawowymi opcjami Dolphin Browser oferuje Ci sterowanie głosowe dzięki innowacyjnej technologii Sonar. Przeglądarka obsługuje wiele stron oferujących opcję wyszukiwania głosowego oraz posiada możliwość szybkiego otwierania zapamiętanych witryn po narysowaniu na ekranie konkretnej rzeczy czy kształtu. W opcjach możemy przypisać konkretny gest do strony, czy aplikacji, całość działa podobnie do sposobu w jaki ustawiamy sobie np. blokadę telefonu za pomocą „wężyka”. W Dolphin Browser znajdziemy także dodatki takie jak tryb pełnoekranowy, tryb nocny, możliwość zapisywania stron jako PDF i wiele innych.

Nie masz dostępu do Wi-Fi? Przeglądając Internet za pomocą Dolphin Browser możesz zaoszczędzić dane pakietowe. Dzieje się tak za pomocą opcji obsługi wstępnego wczytywania witryn, która pozwala na wczytywanie obrazków jedynie dla połączeń Wi-Fi oraz zmianę kodowania i rozmiaru tekstu. Możesz także usprawnić swoja przeglądarkę instalując dodatki dla najpotrzebniejszych zadań. Z ciągle rosnącą listą ponad 60 dodatków, Dolphin pozwala na wykonanie dowolnej czynności bezpośrednio w przeglądarce.

Dolphin Browser jest niezwykle szybką i wydajną przeglądarką, którą polecamy każdemu fanowi Internetu na urządzeniach mobilnych. Jest niezwykle intuicyjna i posiada wiele opcji pozwalających na dopasowanie jej do osobistych potrzeb.

Dolphin Browser jest aplikacją na urządzenia działające na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji