Data dodania: 19-12-2014

Aplikacja podpowie Ci co dziś ugotować

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Masz dużo rzeczy w lodówce, ale nie wiesz co można by było z nich przyrządzić? Jest na to rada – Doradca Smaku! Ta prosta aplikacja, dostosowana do urządzeń mobilnych działających na systemach Android i iOS  szybko znajdzie przepis z proponowanych produktów. Aplikacja jest także bazą setek przepisów i pomysłów na pyszne dania na każdą okazję!

Doradca Smaku to aplikacja serwisu www.DoradcaSmaku.pl. Możesz założyć na niej swoje własne konto, by dostawać punkty na stronie www. Program oferuje Ci również możliwość zapisywania swoich ulubionych przepisów, by mieć do nich dostęp w późniejszym czasie.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Na początku pokazuje Ci się zawartość lodówki. Wystarczy, że wybierzesz produkty, których chcesz użyć w swoim daniu, a Doradca Smaku pokaże Ci listę przepisów, które są zgodne z Twoimi kryteriami.

Doradca Smaku posiada rozbudowaną wyszukiwarkę, która pozwala Ci na sortowanie i filtrowanie wyników na podstawie ilości osób dla których ma być danie, rodzaju posiłku, rodzaju kuchni, czasu przygotowania, trudności wykonania, kosztu dania, kaloryczności oraz wielu innych. Jesteś wegetarianinem? Aplikacja ma także zakładkę z daniami bez mięsa!

Przepisy możesz przeglądać także pomocą galerii. Spodobało Ci się jakieś danie? Sprawdź jego składniki! Dania mają także swoje opisy, w których krok po kroku zraz ze zdjęciami pokazane są etapy przygotowania potrawy. Baza przepisów aktualizowana jest każdego miesiąca, a aplikacja zostaje wzbogacona o mnóstwo nowych pomysłów!

Doradca Smaku jest bardzo ciekawą aplikacją, którą warto mieć na swoim urządzeniu mobilnym. Potrafi pomóc w decyzji, co zrobić na obiad i przeprowadzi Cię przez cały proces przygotowania potrawy. Trzeba jednak zaznaczyć, ze dania często potrzebują dodatkowych składników, które trzeba dokupić. Wadą jest także długi czas ładowania się zdjęć potraw. Mimo to, polecamy aplikację każdemu fanowi gotowania i osobom, które często nie mają pomysłu na to co zjeść.

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)