Data dodania: 24-04-2012

Draw Something

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Draw Something to zmodyfikowane kalambury w wersji mobilnej. Żeby dołączyć się do gry potrzebujesz stałego połączenia z Internetem. Po zalogowaniu się do systemu (za pomocą Facebooku lub e-maila) możesz stworzyć nową grę, czyli znaleźć gracza do rozgrywki. Wybierasz potem czy chcesz zaprosić do gry znajomego przez Facebooka albo adres mailowy lub też zdecydować się losowy wybór przeciwnika .

Kiedy już znajdziesz partnera zaczynacie rozgrywkę. Do wyboru masz jedno z 3 słów, każde o innym poziomie trudności, lecz również za każde możesz zarobić inną kwotę żetonów. Potem zaczyna się prawdziwy fun – musisz narysować swoje hasło. Masz do dyspozycji ograniczoną ilość kolorów, ale zgromadzone żetony służą właśnie m.in do zakupu dodatkowych barw.

Kiedy uznasz swoje dzieło za gotowe, wysyłasz je do przeciwnika. Jeśli zgadnie – oboje dostaniecie żetony, jeśli nie, oboje przegrywacie. Kiedy druga osoba obierze obrazek i spróbuje zgadnąć, przychodzi jego kolej na rysowanie. I tak w kółko.

Gierka jest bardzo przyjemna, ale jednym z minusów jest to, że dla ciągłości grania potrzebnych jest co najmniej 10 przeciwników. Z drugiej strony rozgrywka z inną osobą, a nie komputerem jest bardziej ekscytująca i ciekawsza.

Polecam ściągnąć – najpierw w wersji free, a kiedy się już wciągniecie – pełną wersję. W tej płatnej mamy do wyboru dużo więcej haseł, a to oznacza jeszcze więcej zabawy.

Darmowa gra do pobrania iPhone – kliknij aby przejść do App Store

Darmowa gra do pobrania Android – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)