Data dodania: 11-05-2015

Nauka angielskiego za darmo

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chcesz podszkolić swoje umiejętności językowe? A może Twoje dziecko właśnie zaczyna naukę języka angielskiego i chciałbyś znaleźć darmowe narzędzie, które łącząc naukę z zabawą pomoże Twojemu maluchowi sprawdzić swoją wiedzę? Z pomocą przychodzi firma Duolingo, która wypuściła na rynek aplikację „Angielski za darmo”.

„Angielski za darmo” oferuje kilka poziomów trudności, które możesz dowolnie dopasować do swoich umiejętności językowych. W czasie testowania aplikacji, zajrzeliśmy do trybu oferującego “podstawy podstaw” – czyli zestawu zadań dla początkujących. Tryb ten doskonale nadaje się dla maluchów – zadania są proste, czasem wymagają wybrania tylko jednej odpowiedzi lub wskazania konkretnego słowa. Na początku są to łatwe wyrazy, takie jak „dziewczynka”, „chłopiec” oraz proste czasowniki, typu odmiana „być”. Z czasem zadania robią się coraz trudniejsze. Pojawiają się także momenty, w których będziesz musiał wpisać usłyszane słowo, czy sam udzielić na głos prawidłowej odpowiedzi! Pamiętaj też, że za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz punkty! Niestety, ze te złe, tracisz „życie”, co może poskutkować finalną koniecznością zaczęcia lekcji od początku.

Aplikacja oferuje także bardzo ciekawe przemyślany aspekt społecznościowy. Po zalogowaniu się i dodaniu znajomych, którzy także korzystają z „Angielski za darmo”, możesz sprawdzić w specjalnej zakładce swoje postępy oraz porównać razem z przyjaciółmi osiągnięcia, których udało Ci się już dokonać! Taka rywalizacja potrafi być naprawdę motywująca! 🙂 Program oprócz języka angielskiego uczy także hiszpańskiego, rosyjskiego i wielu innych, nawet mogłoby się wydawać – niszowych języków.

„Angielski za darmo” to bardzo ciekawa aplikacja, którą polecamy wszystkim osobom chętnym do nauki języków, a w szczególności – najmłodszym użytkownikom. Wesoła maskotka sowa, która pełni rolę nawigatora i narratora pomoże Ci zaznajomić się z mechanizmami programu. Aplikację pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play i iTunes.

Screeny z aplikacji: