Data dodania: 26-11-2014

Dynamiczny RPG na komórki

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

World of Warriors, to bardzo ciekawa gra RPG od studia Mind Candy. Jest jednym z najczęściej wybieranych tytułów na iPhone i iPad! Rekrutuj wojowników, trenuj ich i wygraj wojnę ze złą Armią Czaszek!

Gra jest niezwykle miła dla oka. Dobrze dobrane kolory, wojownicy pochodzący z różnych części świata oraz epok historycznych (Imperium Rzymskie, Ninja, Wikingowie i wiele innych), ubrani w piękne kostiumy sprawiają, że grając możesz poczuć się jak prawdziwy bohater historycznych podbojów!

World of Warriors posiada wesołą, rysunkową narrację. Na początku wita nas starzec, wyglądający trochę jak filozof grecki i opowiada nam historię krainy, którą musimy uratować. Wybieramy swojego pierwszego wojownika, po czym odbywamy pierwszy pojedynek! Nasza początkowa misja, przebiega pod czujnym okiem narratora, który pełni również funkcję nauczyciela. Po kolei tłumaczy nam jak atakować oraz odpierać ciosy przeciwników.

Sterowanie naszym bohaterem nie jest trudne. Masz całkowitą kontrolę nad jego ruchami, a duży „ładujący się” energią miecz na dole ekranu wskazuje Ci najlepszy moment na atak! Menu jest bardzo czytelne, doskonale widać na nim co aktualnie dzieje się z Twoim wojownikiem. Po każdym oddanym ciosie pojawia się także informacja o jego skuteczności. Jak dużo pochwał dostaniesz, zależy tylko od Twojego refleksu 😉

W ciągu rozgrywki możesz zrekrutować aż 100 wojowników! Gra jest bezpłatna, ale czasem opłaca się kupić za prawdziwe pieniądze kilka kryształów, by zamienić je na nowe postaci. Możesz także zdobyć tych bohaterów w tradycyjny sposób, jednak trwa to dłużej.

Stwórz swój własny legion i poprowadź go do zwycięstwa nad Armią Czaszek! Gra jest wyjątkowo wciągająca i polecamy ją każdej osobie, która lubi grać w RPGi. Długie godziny spędzone w świecie World of Warriors gwarantowane!

Screeny z gry