Data dodania: 11-03-2015

Edytor tekstu na iPhone

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Edytor tekstu, to program, który przyda się na każdym urządzeniu mobilnym. Dziś opisujemy kolejną z aplikacji pakietu biurowego oferowanego przez Apple – Pages. Ściągniesz ją bez problemu, za darmo, z AppStore. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o takich urządzeniach jak iPad, iPhone oraz iPod touch.

Jakie są główne cechy i opcje dostępne w Pages? Jest ich naprawdę wiele! Możesz samodzielnie edytować dokument, który akurat jest Ci potrzebny lub wybrać jeden z 60 unikalnych szablonów, stworzonych by ułatwić formatowanie różnego typu tekstów. Wybieraj pomiędzy wzorami raportów, plakatów, CV i wielu innych. Tylko kilka tapnięć dzieli Cię od dodawania kształtów, nowych okienek oraz edycji tego, co już stworzyłeś. Program jest bardzo intuicyjny, nie powinien sprawić problemów w obsłudze, nawet niedoświadczonym użytkownikom. Dzięki Pages, z łatwością naniesiesz też poprawki na dokumenty przysyłane Ci przez inne osoby. Możesz użyć takich narzędzi jak podkreślenie, czy komentarz.

Pages ma wbudowaną wtyczkę iCloud, dzięki czemu żaden z edytowanych przez Ciebie tekstów nie zniknie bez śladu 😉 Opcja ta pozwala również na dzielenie się dostępem do edytowanego dokumentu za pomocą zwykłego linku, który możesz wysłać komu tylko chcesz.

Aplikacja pozwala na edycje dokumentów utworzonych w Microsoft Word, a widok zapisywanych w niej tekstów jest kompatybilny z edytorami zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i przeglądarkach komputerów PC, czy Mac. Tworzenie nowych projektów i edycja nie sprawia problemów, także dzięki możliwości podpięcia do urządzenia klawiatury mobilnej. Dodatkowym ułatwieniem jest opcja pozwalająca na podgląd „podpowiedzi” konkretnych narzędzi aplikacji.

Pages to doskonały edytor tekstu dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych działających na systemie iOS. Polecamy go do użytku osobistego, a także jako „wspomaganie” przy projektach w pracy. Posiada wiele ciekawych opcji, a dokumenty, które w nim stworzysz wyglądają bardzo profesjonalnie.

Screeny z aplikacji: