Data dodania: 05-02-2015

Emocjonująca gra motocyklowa

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jesteś fanem motocrossowego szaleństwa? Piękne maszyny, żużel, skocznie i adrenalina sięgająca zenitu… a do tego wszystkiego niebezpieczna prędkość i dźwięk silnika! Jeśli nie masz możliwości pójść na tor i spróbować jazdy na motorze, mamy dla Ciebie alternatywę – Trial Xtreme 4.

Trial Xtreme 4 to sportowa gra zręcznościowa, w której będziesz miał możliwość sterowania zawodnikiem w wyścigu motocyklowym. Na początku sam możesz wybrać sposób, w jaki chcesz to robić. Czy zdasz się na wbudowany w Twoim urządzeniu mobilnym akcelerator, czy jednak postawisz na tradycyjne sterowanie za pomocą tapnięć – możesz dopasować styl do tego jak Ci wygodnie. Przez fabułę gry prowadzić Cię będzie atrakcyjna przewodniczka – tłumacząc Ci zasady wyścigów oraz oferując dodatkowe opcje.

Na początku gry, dysponujesz niewielkim zasobem pieniędzy, za które możesz kupić sobie części do motoru oraz dokonać zmian w swojej postaci. Jej wygląd nie ma wpływu na statystki wyścigów, ale może sprawić, że gra wyda Ci się o wiele bardziej atrakcyjna wizualnie. Każdym z nowych motocykli możesz przejechać się na bezpłatnej jeździe próbnej, by uprzednio poznać możliwości ulepszonej maszyny.

W Trial Xtreme 4 masz możliwość zmierzenia się z graczami z całego świata. Podczas wyścigu widzisz ich jako „cień” oraz oznaczenie na mapie trasy. Dzięki tej opcji, nic nie zasłania Ci widoku Twojej postaci i możesz nią sterować bez żadnych ograniczeń. Kamera w Trial Xtreme 4 nie jest ustawiona standardowo, jak w wielu innych tego typu produkcjach. Zamiast widzieć plecy zawodnika, widzisz go z boku, tak jak widz na zawodach. Grafika w tej grze jest przyjemna dla oka, a całość umilają dodatkowo filmowe cutscenki. Mapy złożone są głównie z ramp i desek, tworząc lekko parkourowy efekt.

Trial Xtreme 4 polecamy wszystkim fanom wyścigów motocyklowych oraz ogólnie pojętej motoryzacji. Z opinii graczy wynika, że działa płynnie i zapewnia rozrywkę na długie godziny. Gra dostępna jest za darmo na urządzenia mobilne działające na systemach Android i iOS.

Screeny z gry: