Data dodania: 17-10-2014

Najlepsza gra na jesienne wieczory!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Farm Heroes Saga to gra logiczna typu układanka. Dopasuj do siebie owoce w kolejnych poziomach i pomóż zwierzętom trzymać się z dala od złego szopa Rancida! Jest dostępna na telefony i tablety z Androidem, na iPhone, iPad oraz na Facebooku.

Po rozpoczęciu gry na pulpicie pokazuje się rozsypanka złożona z różnych rodzajów plonów. Przesuwaj owoce tak, by te same gatunki znajdowały się obok siebie! Farm Heroes Saga to gra typu match 3, co oznacza, że podczas rozgrywki musisz połączyć ze sobą co najmniej trzy takie same owoce, by zdobyć punkty. Oczywiście przy połączeniu większej liczby otrzymasz bonusy!

W rozgrywce ważną rzeczą jest, że nie wszystkie owoce „liczą się” w statystykach potrzebnych do przejścia poziomu. Na górze ekranu znajduje się pasek z rodzajami plonów, które musisz zdobyć, by odblokować kolejną mapę. Dopasowywanie do siebie owoców, które się tam nie znajdują, nie pomoże Ci w przejściu misji, dlatego też skup się na tych wyszczególnionych! Pamiętaj także, że masz ograniczoną ilość ruchów!

Zdobywając owoce, podnosisz wskaźnik „growth”, który potrzebny jest do otrzymania magicznych fasolek. Użyj ich, pokonaj szopa Rancida i przywróć farmie dawny spokój!

Farm Heroes Saga, tak tamo jak jej pierwowzór – Candy Crush Saga jest niezwykle wciągającą grą! Bajeczna grafika, miła dla ucha oprawa muzyczna i różnorodność kombinacji w przechodzeniu poziomów stawiają ją na wysokim miejscu wśród gier logicznych na urządzenia mobilne. Spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym graczom.

Farm Heroes Saga to darmowa gra na urządzenia działające na systemach Android i iOS.

Screeny z gry