Data dodania: 24-04-2012

FCM Pro

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Ta użyteczna aplikacja na Androida to nic innego jak symulator przychodzącego połączenia. Szczególnie użyteczna jeśli utkwiliśmy w sytuacji, z której wybawić nas może tylko pilny telefon. W tym celu należy ustawić kto będzie do nas dzwonił (możemy wybrać z listy kontaktów) oraz przypisać zdjęcie. Następnie wybieramy czas, po którym aplikacja wygeneruje fałszywy telefon.

Plusem jest dobrze odwzorowany ekran przychodzącego połączenia. Jeśli odbierzemy telefon pojawi się też tło, w którym mamy wszystkie, normalnie znajdujące się podczas rozmowy przyciski. Aplikacja pokazuje nam nawet czas połączenia. Tylko osoby świetnie znające wygląd ekranu podczas połączeniu będą wstanie zauważyć, że tak naprawdę nikt nie próbuje się z nami skontaktować.

Minusy? Aplikację można by poszerzyć o wiadomość, którą słychać by było po odebraniu. Uważny świadek naszego podstępnego uczynku może zastanawiać się dlaczego nie słyszy nikogo po drugiej stronie.

Aplikacja spełnia swoje zadanie i na pewno ułatwi wyrwanie się z nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli często potrzebujecie wymówki, by wyrwać się z niezręcznego spotkania czy innego zobowiązania polecamy ściągnąć ją na swój telefon.