Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Filmweb to aplikacja największego internetowego portalu o tematyce filmowej. Znajdziesz w niej setki recenzji filmów i seriali, życiorysy swoich ulubionych aktorów, a także repertuary kin i TV!

Masz wolny wieczór i z chęcią wypożyczyłbyś jakiś film, ale nie upatrzyłeś sobie jeszcze żadnego tytułu? To nic! Użyj aplikacji Filmweb i szybko wyszukaj produkcję, która Cię interesuje! Gdy zaznaczasz i oceniasz to, co oglądasz, program użyje tych informacji, by na ich podstawie stworzyć Twój profil. Później, gdy aplikacja „zbada” Twój gust, sama będzie rekomendować Ci filmy i seriale, które mogą Ci się spodobać! Za pomocą „Gustomierza” możesz też porównać swoje wybory z wyborami Twoich przyjaciół! Uzupełnij swój profil i pozwól znajomym zaprosić się do kina, będą wiedzieli co Ci się spodoba! 😉 Aplikacja oferuje też opcję zapisania filmu na liście „do obejrzenia”, dzięki niej z łatwością odszukasz tytuł, których chciałeś zobaczyć!

Filmweb to ogromna baza informacji o filmach, serialach i aktorach. W aplikacji znajdziesz najnowsze zwiastuny w jakości HD, pełne obsady oraz życiorysy gwiazd kina! Spodobała Ci się gra aktorska jednej z postaci, ale nie wiesz, kto wcielił się w jej rolę? Wystarczy, że odnajdziesz tytuł filmu na Filmwebie! W każdym z opisów znajduje się obsada wraz ze zdjęciami aktorów oraz informacją, kogo grają w produkcji.

Aplikacja Filmweb to także newsy ze świata kina! Redakcja codziennie dodaje nowości i ciekawostki na temat sukcesów i porażek filmów oraz newsy ze świata show businessu. Jeśli chcesz, możesz także sprawdzić co dziś „grają”, korzystając z ciągle aktualizowanego programu TV oraz repertuaru kin w całej Polsce!

Filmweb to portal filmowy #1 w Polsce oraz druga co do wielkości baza o tej tematyce na świecie! Daj się ponieść przeglądaniu recenzji ponad pół miliona filmów, 40 tysięcy seriali oraz poznaj prawie dwa miliony gwiazd kina!

 Screeny z aplikacji