Data dodania: 01-05-2015

Twój osobisty dziennik fitness

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chciałbyś mieć coś, co będzie jednocześnie motywować Cię do zgubienia dodatkowego nadbagażu, na który udało Ci się zapracować podczas zimowego leżenia na kanapie, a z drugiej strony pokazało Ci, jak dużo już osiągnąłeś? Tak, jest już do tego aplikacja mobilna 😉 Nazywa się Fitocracy i to właśnie o jej funkcjonalnościach będzie dzisiejsza recenzja.

Fitocracy to darmowy, mobilny dziennik, w którym zaznaczasz postępy w odchudzaniu lub budowaniu masy mięśniowej swojego ciała. Na początku, po krótkiej rejestracji, zostaniesz zapytany o to jaki jest Twój stosunek do ćwiczeń – czy chcesz schudnąć, poćwiczyć cardio, wykonać zadania siłowe i inne. Program pozwala na codzienne dodawanie ćwiczeń, które wykonałeś oraz oblicza wiele statystyk związanych z odchudzaniem. Dodawanie aktywności jest bardzo proste, wystarczy że dotkniesz znajdującego się obok obrazka plusa i dane ćwiczenie ląduje w Twoim dzisiejszym sprawozdaniu. Możesz też wybrać liczbę powtórzeń, by wynik był jeszcze bardziej dokładny. Dzięki codziennemu uzupełnianiu aplikacji zdobywasz punkty oraz osiągnięcia, co jeszcze mocniej motywuje do monitorowania swoich postępów J Aplikacja daje także możliwość brania udziału w „zadaniach” ustalonych odgórnie przez Fitocracy.

Fitocracy posiada także aspekt społecznościowy – jeśli Twoi znajomi korzystają z aplikacji, możecie wspólnie motywować się i śledzić efekty swoich starań. Program pozwala również na dodawanie zdjęć porównawczych typu „przed i po”.

Fitocracy to estetyczna i prosta w obsłudze aplikacja z dziedziny fitness, którą polecamy osobom odchudzającym się, ale także tym, który po prostu chcą być „fit”. Posiada wiele modułów oraz ułatwień pozwalających na dokładne śledzenie swojego planu ćwiczeniowego. Na tle innych tego typu programów, wyróżnia ją bardzo rozwinięty aspekt motywacyjny i społecznościowy. Myślimy, że jest to aplikacja naprawdę warta pobrania na Twój tablet, czy smartfon 🙂

Screeny z aplikacji: