Data dodania: 31-12-2014

Darmowy kurs jogi na iPhone

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Każdy z nas ma noworoczne postanowienia. Dla wielu osób są nimi cele takie jak pozbycie się zbędnych kilogramów, czy poprawa kondycji. FitStar Yoga, to trener jogi w Twoim iPhone. Pomoże Ci zadbać o sylwetkę, poprawi nastrój i zmotywuje do utraty poświątecznego „nadbagażu”.

W aplikacji dostępne są filmy instruktażowe zawierające kompletne treningi jogi. W każdym z nich, prowadzący szczegółowo opowie Ci co należy zrobić, by wykonać w prawidłowy sposób daną figurę. Każdy materiał filmowy ma opis zawierający informacje o jego długości oraz ilości kalorii, które spalisz wykonując zawarte w nim ćwiczenia.

Już na początku, po pierwszym uruchomieniu aplikacji, zostaniesz poproszony o wybranie swojego poziomu doświadczenia w jodze. Gdy już to zrobisz, zostanie Ci zaproponowany odpowiedni zestaw ćwiczeń. Możesz wybierać pomiędzy lekcjami darmowymi lub wykupić pakiet ćwiczeń premium. Oba pakiety zawierają wiele filmów instruktażowych, ale pakiet płatny jest częściej aktualizowany i baza materiałów w nim zawartych jest większa. W tej opcji są także dostępne lekcje w jakości HD. Cena takiego pakietu, to niecałe 7€ miesięcznie. Możesz śledzić swoje postępy w aplikacji, która dokładnie odnotowuje każdy Twój trening.

FitStar Yoga ma bardzo przyjemną szatę graficzną. Jakość video jest bardzo dobra, a opisy w trakcie lekcji zrozumiałe dla każdego kto choć trochę zna język angielski. Polecamy tę aplikację osobom, które ćwiczyły już jogę, ale także tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą aktywnością fizyczną. Joga nie tylko poprawi stan Twojego ciała, ale też w łatwy sposób odstresuje Cię po ciężkim dniu w pracy.

Screeny z aplikacji: