Data dodania: 29-10-2014

Spróbuj szczęścia w Free Live Bingo!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy znasz grę bingo? Ta popularna forma rozrywki kiedyś wiodła prym na wszystkich spotkaniach towarzyskich! Teraz możesz zagrać w nią także na swoim telefonie czy tablecie.

Na czym polega gra w Bingo? Dysponujesz kartami z polami, w które wpisane są cyfry. Mistrz gry losuje jedną liczbę, jeśli masz ją w swoim zestawieniu – skreśl ją! Pola na Twojej karcie poukładane są w kwadraty. Pierwsza osoba, która z zakreślonych pól stworzy linię prostą lub kształt określony na początku gry, wygrywa!

Free Live Bingo opiera się na bardzo podobnych zasadach, co zwykłe bingo. Nie masz jednak do czynienia z mistrzem gry losującym dla Ciebie numery, a z komputerem. Reszta wygląda tak samo J To co odróżnia wersję na Androida od tej zwykłej, to możliwość wycieczki w wiele ciekawych wirtualnych miejsc w trakcie rozgrywki! Odwiedzisz plaże i znajdziesz się na morzu wraz z żądnymi przygód piratami!

Free Live Bingo oferuje Ci wiele funkcjonalności:

  • wspaniałe style graficzne i przyjemna muzyka,
  • rozmaite układy pól, potrzebnych do wygranej,
  • możliwość układania nawet 8 kart na raz,
  • lista najlepszych graczy – znajdź się wśród nich i zdobywaj nagrody!

Zaproś swoich znajomych i razem grajcie w Free Live Bingo! Jeśli masz ochotę, możesz zmierzyć się także z przeciwnikami z całego świata! Połącz grę z Facebookiem i dziel się wiadomościami o zwycięstwie ze znajomymi! Funkcja społecznościowa pozwala Ci również na dzielenie się z przyjaciółmi monetami lub wręczanie im prezentów.

Free Live Bingo to darmowa gra na Androida, która zdobywa popularność na całym świecie. Polecamy ją fanom gier losowych i osobom, które lubią dreszczyk emocji.

 Screeny z gry