Data dodania: 02-07-2015

Symulator kozy

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Wilod goat 2 to symulator kozy ……………. Kategoria mówi sama za siebie i nikt nie ma wątpliwości, że oto mamy do czynienia z czymś niezwykłym. Jak rzadko kiedy mam wrażenie, że dotykam absurdu J i nie jestem w stanie wyobrazić sobie w jakich okolicznościach mógł zrodzić się podobny pomysł na grę.

Jak to w symulatorach bywa zasiądziesz za sterami. Tym razem będziesz miał do dyspozycji 4 kopyta i w rogi, a Twoim jedynym zadaniem będzie zdemolowanie wszystkiego co tylko trafi pod Twoje rogi. Nie powinieneś unikać bolesnego kontaktu z przechodniami, jak również szansy na zdemolowanie przejeżdżającego czy zaparkowane samochodu (niezależnie od gabarytów). Kontaktu z diabolicznymi rogami nie oszczędź również płotom, zbiornikom z wodą, znakom, hydrantom, grillom, skrzynkom elektrycznym, śmietnikom. Można wymieniać długo, bo możliwych do destrukcji przedmiotów jest sporo.

Wild Goat 2 to tytuł dla wszystkich opętanych rządzą destrukcji, destrukcji w swoim najczarniejszym i najpełniejszym wydaniu, destrukcji na 100%.

Seria Wild Goat to bez cienia wątpliwości najbardziej współczesny, dopracowany i realistyczny symulator kozy dostępny na rynku, a Wild Goat 2 ma większa mapę, więcej detali i w ogóle jest lepszy od jedynki.

62 MB zupełnie za darmo, jako Wild Goat 2, niestety/stety tylko na ipada/iphone’a.

Screeny z gry