Data dodania: 18-11-2014

Golf na Twoim smartfonie!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Golfinity to kolejna gra studia NimbleBit, odpowiedzialnego za takie hity jak Pocket Planes i Tiny Tower. Tym razem twórcy proponują nam niezwykle wciągającego mini-golfa!

Sterowanie w grze jest bardzo proste, dotykasz palcem piłeczki i przesuwając go w wybraną stronę. Trochę przypomina to celowanie kijem bilardowym w białą bilę. Pod wpływem Twoich manewrów zmienia się kąt pod jakim „uderzona” zostanie piłka. Małą podpowiedzią co do jej drogi jest przerywana kreseczka sugerująca kierunek.

Na początku wystarczą 2 – 3 ruchy, by wbić kulkę do dołka. Pierwsze mapy są krótkie i nie zawierają większych utrudnień, takich jak wysuwające się przeszkody, czy bardzo skomplikowane „korytarze”, przez które musimy przeprowadzić piłeczkę. Z czasem gra staje się coraz trudniejsza, a mapy bardziej skomplikowane. Będziesz musiał wyczuć odpowiedni moment na uderzenie piłeczki! Na Twojej drodze pojawią się przeszkody w postaci pulsującego podłoża, przesuwających się bloków, czy wystających ze ścian przedmiotów.

Gra wyszła stosunkowo niedawno, ale jest już jedną z najczęściej ściąganych na AppStore. Masz chwilę czasu w autobusie lub tramwaju? W może czekasz w kolejce? Golfinity to idealny sposób na zabicie nudy w sytuacjach takich jak te! 🙂

Screeny z gry