Data dodania: 06-11-2014

Gotuj krok po kroku z Przepisy.pl!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Przepisy.pl to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji kulinarnych dostępnych w całości w języku polskim. Do Twojej dyspozycji jest ponad 2000 przepisów, a ich baza ciągle się powiększa. Jeśli interesuje Cię aplikacja na Androida lub iOS, która byłaby kulinarnym kompendium wiedzy – dobrze trafiłeś!

Po otworzeniu aplikacji pojawiają się propozycje dań na cały tydzień. Po tapnięciu zdjęcia, pokazuje się nam przepis jak je zrobić krok po kroku. To bardzo ciekawa funkcjonalność, która pozwala Ci na zaznaczenie, co już zrobiłeś, a co jeszcze zostało. Możesz także nastawić minutnik – jest to niezwykle przydatne podczas kroków w których musisz coś np. upiec czy ugotować. Wystarczy, że ustawisz czas, a aplikacja sama zaalarmuje Cię o konieczności przejścia do kolejnego etapu gotowania.

Przepisy.pl oferuje nam także opcję losowego wyboru przepisu oraz zeskanowania produktu, by później odnaleźć dania w których można go wykorzystać. Aplikacja posiada rozbudowaną wyszukiwarkę potraw oraz katalog podzielony na kategorie dostosowane do najczęstszych sytuacji życiowych. Szukasz prostego dania, a beszamel to dla Ciebie rodzaj francuskiej tkaniny? Dobrze trafiłeś! Spróbuj znaleźć coś dla siebie w kategorii „prosty przepis”! Możesz także przeglądać po kategoriach takich jak: rodzaj kuchni z której ma pochodzić Twoja kolacja 😉 Wśród zakładek pojawiają się także dania, które przyrządzisz w krótkim czasie, czy przepisy z video. To jeszcze nie wszystko! W kategorii „specjalne” znajdziesz podział na potrawy pikantne, niskokaloryczne, dla dzieci, na grilla i wiele innych.

Przepisy.pl posiada wbudowanego asystenta kulinarnego. Znajdziesz w nim minutnik, przelicznik miar i wag, słowniczek zawierający bazę popularnych składników i metod gotowania oraz listę porad kulinarnych dotyczących przyrządzania potraw. Aplikacja oferuje nie tylko przepisy, ale także pomoże Ci.. nauczyć się jak gotować pyszne potrawy 🙂

Jednak Przepisy.pl ma także swoje minusy. Jednym z nich jest fakt, że każde z dań zawiera lokowanie produktu jednej z firm obecnych na naszym rynku. Jest to trochę uciążliwe, ponieważ sugeruje się nam, że tylko z tymi produktami danie się uda. Mamy dobra wiadomość, sprawdziliśmy i ze składnikami od konkurencji przepisy wychodzą tak samo dobrze 😉

Jeśli zarejestrujesz się w aplikacji (możesz to zrobić również za pośrednictwem serwisu Facebook), możesz stworzyć własną książkę przepisów oraz zsynchronizować swoje konto z aplikacją Listonic. Dzięki tej opcji ściągniesz składniki potrzebne do wykonania dania wprost do aplikacji zakupowej! Kulinaria jeszcze nigdy nie były takie proste. Dzięki Przepisy.pl zaskoczysz swoje dzieci, partnera lub przyjaciół naprawdę świetnymi daniami!

Screeny z aplikacji