Data dodania: 02-09-2016

Twoje wielkie prywatne zoo

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Pokonuj drogę ujeżdżając kolejne zwierzęta.
2. Jeżeli uda Ci się utrzymać na jednym zwierzaku dłuższy czas, to zostanie Twoim przyjacielem!
3. Zapraszaj turystów do swojego zoo i zdobywaj jak najwięcej pieniędzy.

Co to za gra?

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari na pierwszy rzut oka jest grą typowo zręcznościową. Naszym głównym zadaniem jest ujeżdżanie kolejnych zwierząt, które pędzą przez Safari. Musimy uważać, ponieważ zbyt długa jazda na jednym zwierzaku powoduje, że chce on nas zrzucić ze swojego grzbietu, dlatego polecamy częstą zmianę.

Ważne aspekty

Naszym głównym zadaniem jest, poza przejechaniem jak najdłuższego odcinka Safari, ujeżdżanie jak największej ilości zwierząt. Najlepszym wyjściem jest, jeżeli dosiadamy zwierzaka, którym wcześniej nie jechaliśmy. Możemy wtedy próbować utrzymać się na nim jak najdłużej, aby został naszym przyjacielem i trafił do naszego zoo. Pamiętajmy, że każde stworzenie ma swoje ustalone tempo biegu oraz przeszkody, które może stratować bez utraty życia np. słoń biegnie bardzo szybko i bez problemu możemy na nim pokonać bardzo długi dystans, nie zwracając uwagi na przeszkody!

Nie tylko zręcznościówka

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari nie jest typową gra zręcznościową. Nie polega ona wyłącznie na ujeżdżaniu kolejnych zwierząt i w ten sposób nie przechodzimy do kolejnych etapów. Na samym początku gry wybieramy zawodnika, którym chcemy grać. Zawodnik ten ma za zadanie nie tylko zebrać jak największą ilość zwierząt do swojego zoo, lecz także musi wyposażyć zagrody tak, aby naszym „przyjaciołom” mieszkało się w nich jak najlepiej. Wtedy możemy zaprosić do siebie turystów i w ten sposób zarobić pieniądze, które przeznaczymy na kolejne unowocześnienia. Z tego właśnie powodu jest to gra zręcznościowa, z pewnymi elementami fabularnymi. Nam się to bardzo podoba!

Grafika

Według nas grafika w Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari nie należy do jakościowo najlepszych. Stanowczo piksele mogłyby być mniej widoczne (szczególnie wtedy, kiedy zdobywając kolejnego przyjaciela do naszego ogrodu zoologicznego mamy możliwość zrobienia mu zdjęcia ekranu). W takiej sytuacji głowa zawodnika staje się czasami kwadratowa. Jeżeli chodzi o szybkość gry, to jest ona płynna, jednak momenty zmiany stworka, którego ujeżdżamy, są spowalniane – to akurat wydaje się celowym zabiegiem pomysłodawców.

Na koniec

Podsumowując, Rodeo Stampede: Sky Zoo Safarii jest grą zręcznościową, która jednak zawiera pewna elementy bardziej fabularne lub – jak wolimy – strategiczne. Jest to bardzo fajna i odprężająca gra dla wszystkich, którym podoba się budowa małego imperium dla zwierząt, a przy tym nie pogardzą dobrą zręcznościówką! Grafika pozostawia troszkę do życzenia, jednak jest to prosta i nieskomplikowana gra, w której pewne braki są akceptowalne.

Metryczka:

Rodeo Stampede to darmowa gra dla miłośników nie tylko zręcznościówek, ale także strategii, zwierzaków i kowbojów! Skacz z jednego zwierza na kolejne, aby pokonać jak najdłuższy dystans. A przy okazji zbuduj sobie ZOO.

Ogólna ocena: 7+

Pomysł: 8

Grafika: 7

Grywalność: 8

Screeny z gry na telefonie