Data dodania: 30-01-2017

Armia kieszonkowa

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Sukcesywnie buduj swoją armię.
2. Pokonaj wroga i przejdź do kolejnego etapu.
3. Ulepszaj swoją bazę!

Solidne podstawy

 

Grę zaczynamy posiadając wyłącznie jednego rekruta oraz bazę, którą musimy dobrze wyposażyć. Za każdą wygraną bitwę dostajemy pieniądze i gwiazdki. Żeby zdobyć więcej żołnierzy należy najpierw postarać się, aby nasza baza była jak najlepiej wyposażona.

Prawdziwa twierdza

 

Skupmy się teraz przez chwilkę właśnie na samej bazie. Składa się ona z czterech kondygnacji – medycznej, taktycznej, wypoczynku oraz siłowni. W pierwszej znajdują się ranni żołnierze, którzy wymagają rekonwalescencji i opieki. Piętro taktyczne służby do przechowywania broni przez nas zgromadzonej. Kolejne piętro to miejsce wypoczynku dla tych, którzy w danym momencie nie mają powierzonych żadnych zadań. Najniżej znajduje się siłownia, gdzie nasi rekruci wzmacniają swoją siłę fizyczną.

Pokonuj kolejnych wrogów

 

Naszym głównym zadaniem jest pokonanie wroga i przejście do kolejnego etapu gry. Każdy level jest coraz trudniejszy, więc nasze działania muszą być taktycznie dobrze obmyślone. Wróg czyha na nas na każdym kroku, jednak jeżeli dbamy o swoje wojsko i sukcesywnie powiększamy liczbę rekrutów, to możemy być spokojni, na pewno uda nam się pokonać przeciwników i przejść dalej. A tam czekają na nas kolejne fascynujące wyzwania!

Grafika na szkolną 5+

 

Na duże wyróżnienie zasługuje grafika w Pocket Troops. Wszystkie drobiazgi zostały świetnie dopracowane! Każdy rekrut wygląda inaczej, jego strój jest bardzo szczegółowy. To wszystko sprawia, że możemy poczuć się jakbyśmy naprawdę zarządzali małą armią! Świat wokół nas jest realistyczny i tło w kolejnych misjach nie powtarza się. Te wszystkie czynniki zwiększają komfort gry i powodują uczucie profesjonalizmu. Twórcy gry naprawdę przyłożyli się do skonstruowania Pocket Troops. Możemy to dostrzec na każdym kroku – zwróćcie chociaż uwagę na animację pojawiające się w trakcie gry! Nie zacinają się, są zrobione równie starannie, jak reszta gry. Według nas ta gra może pochwalić się naprawdę dobrą jakościowo grafiką.

Jakieś minusy?

 

Jesteśmy naprawdę zachwyceni Pocket Troops, więc ciężko nam znaleźć jakiekolwiek minusy. Jeżeli jednak, chcielibyśmy się do czegoś „przyczepić”, to niewątpliwie mógłby to być rozmiar gry. Niestety, mając mało miejsca na dysku możemy mieć problem z instalacją. Mimo wszystko warto troszkę przeczyścić swojego smartfona bo gwarantujemy, że Pocket Troops, to nie jest zabawa, którą można się szybko znudzić! Bardzo dobrze przemyślana gra taktyczno-wojskowa, ze świetną grafiką, po prostu godna polecenia!

Podsumowanie

 

Pocket Troops to świetna propozycja dla militarnych geeków. Rozwijanie własnej armii i wysyłanie jej w bój to doskonała zabawa. No i darmowa!

Ocena ogólna: 9

Pomysł: 9

Grafika: 9

Grywalność: 9

Screeny z gry na telefonie

 Oficjalny trailer gry na telefon