Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Do Świąt Bożego Narodzenia został już niecały miesiąc. Spędź go razem z tą aplikacją! Gwiazdka 2014 (ang. 25 days of Christmas – Holiday advent calendar 2014) to emocjonująca gra dla dzieci i dorosłych. Codziennie, tak jak we wszystkich dobrze znanych nam kalendarzach adwentowych czeka na nas malutki prezent. W tradycyjnych papierowych wersjach był to słodycz, w Gwiazdka 2014 Ty lub Twoje dziecko każdego dnia otrzymacie mini-grę!

Program posiada instrukcje w języku polskim, dzięki czemu ani Ty, ani Twoje dziecko nie będziecie mieli problemu ze zrozumieniem zadań mini-gier. Co ciekawe, gra jest nowością i można ją pobrać dopiero od 1 grudnia, dlatego znane są nam tylko dwie ukryte w niej „niespodzianki”. Reszta, to ciągle tajemnica 😉 Pierwsze zadanie polega na połamaniu małego ciastoludka i jak najszybszym zjedzeniu pozostałych okruszków. Oczywiście, cała zabawa jest na czas. Po ukończeniu poziomu, możesz porównać swój wynik z osiągnięciami Twoich znajomych!

Druga mini-gra polega na jak najszybszym ubraniu świątecznej choinki. Po wykonaniu zadania, masz możliwość odebrania prezentu w postaci innej gry, do pobrania w sklepie odpowiednim dla Twojego systemu operacyjnego.

Główny ekran gry wygląda bardzo podobnie do tradycyjnego kalendarza adwentowego. W tle jest obrazek, na którym widać okienka z cyframi. Każdego dnia jedno z nich staje się aktywne i możesz klikając w nie, odblokować nową mini-grę! Odkrywaj codziennie jedną i czekaj na Święta razem z Gwiazdka 2014!

Gwiazdka 2014 to gra, w która mogą grać także małe dzieci. Polecamy ją wszystkim użytkownikom urządzeń mobilnych, bez względu na to czy posiadają iPhone, iPad, czy telefon lub tablet na Androidzie.

Screeny z gry