Data dodania: 10-07-2014

prowadź farmę w Hay Day

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Kilka lat temu wyobraźnię użytkowników Facebooka rozpalał Farmville. Tysiące graczy, nieprzespane noce, rywalizacja ze znajomymi i wszystko po to, żeby nasz wirtualny ogród był jeszcze lepszy, ładniejszy od innych. Dzisiaj pojawia się Hay Day, wirtualna farma, tym razem w wersji na urządzenia mobilne. Fabuła gry nawiązuje do hollywoodzkich produkcji filmowych. Główny bohater otrzymuje od wujka w spadku gospodarstwo rolne. Zostawia pełne pokus życie w mieście i przeprowadza się na wieś. Na naszego bohatera spadają liczne obowiązki, które z pomocą sąsiadów stara się dzielnie wykonywać.

Zaczynasz zatem od małego gospodarstwa. Sadzisz, hodujesz, a wszystko po to aby móc swoje plony sprzedać. Pozyskane pieniądze są niezbędnym środkiem do rozbudowy farmy. Poszczególne Twoje aktywności są dodatkowo premiowane punktami doświadczenia, które także pomagają w rozbudowywaniu Twojego gospodarstwa. Hay Day ma nieskończoną ilość poziomów, aktualizowanych na bieżąco. Możliwość współpracy ze znajomymi podczas gry, jest jej dodatkowym atutem. W każdym momencie, kiedy zabraknie Ci nasion możesz o nie poprosić przyjaciela.

Twoimi głównymi zadaniami będą zatem:

-kupowanie ziemi
-sadzenie zakupionych w sklepie sadzonek
-zbieranie i sprzedaż plonów
-hodowanie i sprzedaż zwierząt

Oprawa graficzna, tak ważna dla tego typu gier, jest bardzo przyjemna dla oka i dodatkowo wciąga w rozgrywkę. Jedynym minusem, jest konieczność posiadania stałego dostępu do Internetu podczas gry.

screeny z gry