Data dodania: 04-12-2014

Najlepsze kalambury na imprezę!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Heads Up! to mobilna wersja popularnej gry, przypominającej kalambury. Zasady są banalnie proste. Każdy z uczestników pisze na kartce hasło i zamienia się tabliczką z inną osobą. Nie można podglądać! Po otrzymaniu karty przykładamy ją sobie… do czoła! Robimy to jednak w taki sposób, by tylko inni widzieli co jest na niej napisane. Gdy każdy spełni te warunki, rozpoczyna się zabawa polegająca na opisywaniu przez uczestników tego, co widzą na kartce innej osoby. Jeśli dany zawodnik zgadnie, co ma „na czole”, wygrywa punkt!

Zasady Heads Up! są bardzo podobne. Nie potrzebujecie jednak do tej zabawy kartek, ani długopisów. Wystarczy jedno urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją. Spośród wielu dostępnych kategorii takich jak aktorzy, akcenty, zwierzęta, filmy i wielu innych, losowo wybierane jest hasło. Twój smartfon lub tablet, samodzielnie ukryje przed Tobą zagadkę i pokaże ją dopiero, gdy odwrócisz go ekranem „od siebie”. Możesz także dodawać hasła i kategorie samodzielnie!

Gra zyskała popularność dzięki Ellen DeGeneres, która zagrała w nią z gośćmi swojego programu. Od tamtej pory Heads Up! zostało ściągnięte wiele tysięcy razy! Możesz grać z nieograniczoną liczbą znajomych, haseł jest bardzo dużo i rzadko kiedy się powtarzają. Jedynym minusem jest brak wersji polskiej. Zagadki są w całości po angielsku, ale nie są bardzo skomplikowane.

Heads Up! to gra przeznaczona dla urządzeń mobilnych działających na systemach Android i iOS.

Screeny z gry