Data dodania: 17-07-2014

Hill Climbing Racing

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Hill Climbing Racing to darmowa gra zręcznościowa w której wcielasz się w rolę kierowcy przemierzającego bezdroża pełne większy i mniejszych wzniesień, górek i przeszkód terenowych. Zaczynasz tradycyjnie jadąc klasycznym samochodem 4×4, ale wraz ze zdobywaniem kolejnych doświadczeń do Twojej dyspozycji będą motory, quady, ciężarówki, autobus, a nawet ocierające się o absurd segway, czy czołg.

Pokonując kolejne wzniesienia, wzbogacając swoją podróż wykonywaniem trików. Wraz z przejechanym dystansem spada ilość benzyny, którą musisz na bieżąco uzupełniać, zbierając kanistry porozmieszczane na trasie. Po drodze zbierasz także monety, niezbędne do ulepszania i modernizacji Twojego pojazdu. Tuningujesz silnik, kupujesz lepsze opony, poprawiasz zawieszenie i napęd 4×4. Modernizacje są często niezbędne do pokonania coraz trudniejszego terenu. Przez cały czas musisz pamiętać także o kwestii bezpieczeństwa. Chwila nieuwagi, jeden błędny ruch, za dużo lub za mało gazu i lądujesz na dachu, czemu towarzyszy wymowny dźwięk łamanego kręgosłupa.

Do wybory jest wiele krajobrazów. Możesz przemierzać tereny wiejskie, pustynie, roller coaster, a nawet powierzchnię księżyca. W grze dość realistycznie odwzorowane są prawa fizyki i zachowanie się samochodu zależnie od prędkości, przyśpieszania, hamowania.

Grafika nie powala na kolana, ale w żaden sposób nie zmienia to faktu, że gra ma to coś co powoduje, że chcesz w nią grać i grać i grać. Trudno się oderwać.

Hill Climbing Racing to:

– duża grywalność
– prosta i intuicyjna nawigacja
– szeroka gama pojazdów
– zróżnicowane poziomy
– płynne animacje
– realistyczny dźwięk turbo silnika

Darmowa gra dostępna zarówno na platformę Android jak i Iphone.

Oficjalny trailer gry

Screeny z gry