Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zastanawiałeś się kiedyś jak powstają  często ostatnio spotykane animacje poklatkowe? Okazuje się, że nie potrzeba do tego żadnego profesjonalnego sprzętu – iPhone z aplikacją iMotion HD to wszystko czego nam trzeba!

Jest to najciekawsza aplikacja na iOS pozwalająca na tworzenie tego typu filmów – oferuje sporo funkcjonalności niespotykanych w innych aplikacjach.

Po pierwsze, możliwość zaprogramowania automatycznego wyzwalania migawki (w zakresie od 1s do 24h) – pozwoli nam to na uzyskanie bardzo różnorodnych  efektów – przemieszczanie się chmur, zachód słońca czy rozkwitający kwiat to tylko niektóre obiekty, mogące stać się bohaterem naszego filmu.
Oprócz tego, mamy możliwość ręcznego wyzwolenia migawki. Zrobimy to za pomocą naciśnięcia ekranu, za pomocą sygnału dźwiękowego (np. klaśnięcia) lub zdalnie – przy pomocy innego urządzenia wyposażonego w iOS. W przypadku użycia ostatniej z wymienionych, na drugim urządzeniu zobaczymy podgląd zarejestrowanych obrazów.

Co ważne – przed końcowym zapisem mamy możliwość określenia prędkości odtwarzania filmu.

Podsumowując, iMotion HD to świetna opcja dla amatorów ciekawych efektów filmowych, chcących wydobyć ze swojego urządzenia z systemem iOS więcej niż zaoferował producent.

Darmowa aplikacja na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store